Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Krujë

Acura , 5
Aixam , 1
Alfa Romeo , 36
Alpina , 1
Audi , 356
BMW , 195
Chevrolet , 7
Chrysler , 4
Citroën , 48
Dacia , 1
Daewoo , 3
Daihatsu , 5
Dodge , 1
Fiat , 178
Ford , 477
GMC , 1
Honda , 9
Hummer , 3
Hyundai , 15
Isuzu , 1
Jaguar , 9
Jeep , 20
Kia , 17
KTM , 1
Lancia , 23
Land Rover , 60
Lincoln , 1
Maybach , 1
Mazda , 10
Mercedes-Benz , 1726
MG , 5
MINI , 9
Mitsubishi , 31
Nissan , 37
Opel , 279
Peugeot , 103
Porsche , 9
Renault , 93
Rover , 5
Saab , 10
Seat , 73
Škoda , 26
Smart , 35
Ssangyong , 7
Subaru , 1
Suzuki , 7
Tata , 1
Toyota , 54
VW Volkswagen , 1094
Volvo , 37
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:39 Makina , Krujë

Mercedes Benz E klas 2012 Super Gjendje Okazion

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 Makina , Krujë

E-class viti 2011 automat super gjendje

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:58 Makina , Krujë

Shitet ndrohet cx90 benzine gaz 2.5 automatike

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Makina , Krujë

Shitet touran 2.0 nafte automatike me dogane

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:53 Makina , Krujë

Shitet c clas 220 nafte automatike lok AMG

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:53 Makina , Krujë

Shitet ndrohet discover 2.5 nafte manuale me letra

10 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:49 Makina , Krujë

Shitet qashqai nafte 1.5 manuale me dogane 09

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:49 Makina , Krujë

Shitet Toyota auris nafte 2.0 manuale me dogane

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:49 Makina , Krujë

Shitet ndrohet Range Rover sport lok 2012

8 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:49 Makina , Krujë

Shitet ndrohet S 350 benzine gaz me letra

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:49 Makina , Krujë

Skoda 1.4 benzin me dogan okazion 2000€

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 20:49 Makina , Krujë

AUDI A3 1.6 BENZIN ME DOGAN behet 100% me gaz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:49 Makina , Krujë

VW CADDY MAXI 2010, 7-vendesh me dogan, mundesi nderrimi

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:46 Makina , Krujë

Shitet touran cross nafte 2.0 automatike me dogane

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:46 Makina , Krujë

Okazion audi a3 nafte 1.9 manuale me dogane

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:06 Makina , Krujë

VW GOLF5

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:01 Makina , Krujë

Bmw 116 benzin+gaz super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:01 Makina , Krujë

BMW 320D AUTOMAT 2008 e sapoardhur me dogan

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:01 Makina , Krujë

VOLVO V50 AUTOMAT 2007����me dogan

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:01 Makina , Krujë

VOLVO V50 2.4 BENZIN AUTOMAT����

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:01 Makina , Krujë

VW POLO VITI 2000, 1.0 BENZINE super gjendje

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:38 Makina , Krujë

Audi A3 Automat S-Line ��

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 Makina , Krujë

Okazion Polo 1.4 Nafte Perfekte��

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:38 Makina , Krujë

B-Class Automat 2009 ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:33 Makina , Krujë

A 180

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 Dyqani Makina , Krujë

Nissan qashqai

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:51 Makina , Krujë

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:51 Makina , Krujë

SHITET AUDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:05 Makina , Krujë

C clas 280 benxin-gaz

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina , Krujë

��Kadi Maxi 2013 Me Dogan 7200 Euro Okazjonn ��

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Makina , Krujë

shitet passat B6

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Krujë

Okazion opel insignia 2.0 naft 2010 euro5

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Makina , Krujë

Phaeton 2012 okazion 9.999€ padiskutueshem

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:30 Makina , Krujë

Phaeton 2012 okazion 9.999€ mos pysni cmim tjeter

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:52 Makina , Krujë

Citroen C4 Automatike 1.6 Nafte Viti 2008 Super Ekonomike

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:28 Makina , Krujë

‼️touran1.9 viti 2009 5000€ okazion‼️

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Krujë

E 240

3 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 Makina , Krujë

Shitet golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:19 Makina , Krujë

Shitet Mercedes Benz E-clas 270 cdi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 Makina , Krujë

Golf 5 1.4 Benzin Tsi Automat 2008 full opsion

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:09 Makina , Krujë

Evo 320 okazion

6 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:01 Makina , Krujë

Evo 320 okazion

6 599 EUR

29 Maj 22:02 Makina , Krujë

Golf 6 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 18:19 Makina , Krujë

Shitet motorr 1.9 diezel

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 17:52 Makina , Krujë

Shitet

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 17:28 Makina , Krujë

Shitet clk (OKAZION)

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 16:58 Makina , Krujë

Audi A3 Sline 2.0 automat 2009 fulll opsionn 8700 Euro

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 15:28 Makina , Krujë

C clas 280 4 matic benxin-gaz

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 04:00 Makina , Krujë

Touran 1.9 automat viti 2009 ‼️5000€ okazion‼️

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:54 Makina , Krujë

Golf6 2.5 Benzine

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione