Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qen Të gjitha në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Mar 13:20 Qen , Krujë

Femer minispic race paster

190 LEK

27 Mar 11:43 Qen , Krujë

Klysh

100 EUR

25 Mar 00:17 Qen , Krujë

Poodle

600 EUR

22 Mar 15:21 Qen , Krujë

Kolibe qeni

10 000 LEK

16 Mar 22:53 Qen , Krujë

Shiten 2 klysh 5 mujsh

13 Mar 13:08 Qen , Krujë

Poodle

600 EUR

12 Mar 14:41 Qen , Krujë

Poodle

600 EUR

10 Mar 02:24 Qen , Krujë

Akita

300 EUR

09 Mar 14:02 Qen , Krujë

Poodle

600 EUR

05 Shk 18:35 Qen , Krujë

qen

100 EUR

27 Dhj 23:52 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

300 EUR

19 Nën 10:09 Qen , Krujë

Malinois belg

220 EUR

12 Nën 07:45 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

200 EUR

09 Nën 12:15 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

250 EUR

05 Nën 10:18 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

200 EUR

03 Nën 20:07 Qen , Krujë

pastor gjerman

250 LEK

02 Nën 07:09 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

250 EUR

20 Tet 12:56 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

210 EUR

17 Tet 10:43 Qen , Krujë

Malinois belg

210 EUR

14 Tet 12:37 Qen , Krujë

Akita amerikan

05 Tet 01:37 Qen , Krujë

Terrier

1 EUR

20 Sht 09:04 Qen , Krujë

Rotwailer

250 EUR

15 Sht 10:03 Qen , Krujë

Golden Retriever

120 EUR

14 Sht 09:23 Qen , Krujë

Maltez

200 EUR

08 Sht 15:54 Qen , Krujë

Rotwailer

250 EUR

05 Sht 16:18 Qen , Krujë

Rotwailer

250 EUR

01 Sht 14:14 Qen , Krujë

Maltez

200 EUR

29 Gush 13:59 Qen , Krujë

Rotwailer

260 EUR

25 Gush 11:31 Qen , Krujë

Rotwailer

250 EUR

22 Korr 19:41 Qen , Krujë

Qen Sharri

22 Korr 10:51 Qen , Krujë

Malinois belg i zi

300 EUR

14 Korr 13:24 Qen , Krujë

sharri

100 EUR

13 Korr 14:16 Qen , Krujë

Golden Retriever

150 EUR

08 Korr 12:40 Qen , Krujë

sharri

150 EUR

01 Korr 16:23 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

220 EUR

14 Qer 11:52 Qen , Krujë

Shiten

200 LEK

26 Maj 09:50 Qen , Krujë

Golden Retriever white

170 EUR

26 Maj 09:50 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

200 EUR

11 Maj 09:50 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

200 EUR

06 Maj 15:52 Qen , Krujë

Qen

50 LEK

30 Pri 12:03 Qen , Krujë

sharri

100 EUR

23 Pri 14:47 Qen , Krujë

Malinois belg

200 EUR

22 Pri 11:13 Qen , Krujë

sharri

200 EUR

20 Pri 09:06 Qen , Krujë

Shitet Mini Spic

150 LEK

18 Pri 20:37 Qen , Krujë

Qen pastor belg

20 000 LEK

18 Pri 19:10 Qen , Krujë

Pastor belg 200 mije

20 000 LEK

18 Pri 19:10 Qen , Krujë

PASTOR BELG 200 mije

20 000 LEK

11 Pri 14:12 Qen , Krujë

Pomerian mix mini spic

250 EUR

10 Pri 15:34 Qen , Krujë

Qen shtepie

70 LEK

28 Mar 12:51 Qen , Krujë

Pastor belg malinois

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione