C klas | Krujë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C klas,kategori Makina,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C klas Të gjitha | Makina | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 12:38 ,

Shitet C klas 220 cdi automat 2010 Avangard fullme dogan

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 09:29 ,

C klas 200 automat viti 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 14:19 ,

Shite C klas 220 cdi automat sapo ardhur me dogan ����

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:37 ,

mercedes benz 2005 evo

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 17:17 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:06 ,

Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 14:49 ,

mercedes Benz 220 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 19:13 ,

C klas 220 viti 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 02:03 ,

Shitet c klas 220 avangart viti 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 13:43 ,

Shitet C-class

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 11:11 ,

Benc c klas 202

2 499 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 09:17 ,

Super GOLF 5

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 11:00 ,

C klas

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 09:29 ,

Cklas

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 19:46 ,

Benz c klas 180 benzin kamio automatik

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 08:39 ,

C klas

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 18:20 ,

C klas

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 10:02 ,

Cklad

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 15:29 ,

OKAZIONN A-CLASS 2006 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 21:20 ,

C klas 220 cdi

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 18:18 ,

C klas avangard

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 09:59 ,

C klas

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 17:00 ,

Mercedez benz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 10:43 ,

Shes makinen time Mercedez-Benz ,c klas 220

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 10:30 ,

C klas 200 cdi automat

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 15:28 ,

Mercedez benz c-klas 1.8 benzin gas

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 20:36 ,

Okazion toureg 3.0 tdi v5

6 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 13:31 ,

Shes benz-mercedez 203

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 21:39 ,

Shitet cklas 202 1.8 benzin

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 09:44 ,

Shes makinen time benz mercedez c klas 203

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 00:06 ,

shitet

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 16:53 ,

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Pri 04:15 ,

Shes makinen time mercedez

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 16:16 ,

Mercedes c clas 200 CDI

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 12:22 ,

Mercedes C200 cdi viti 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 18:31 ,

Mercedes C220 dizel

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 16:33 ,

Genti

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 16:13 ,

Mercedes C220 dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 01:18 ,

C Klasa

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 18:05 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 16:10 ,

Shes makine Benz Cclass

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:33 ,

C klas.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:06 ,

Mercedes benz c klas w202

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 16:33 ,

Mercedes benz 190 naft viti 1989

2 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 17:02 ,

C klas automatic automatic

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 17:26 ,

Citroen ose ndrrohet me c klas 2002

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 07:22 ,

Shitet ndrohet me c klas 2005

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:42 ,

Mercedes benz c250 turbo disel

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Tet 09:10 ,

Benz c klas e 2001

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C klas | Të gjitha | Makina | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione