Krujë | Biznes dhe punë | Ambiente biznesi

26 Shk 11:42 ,

Okasion

300 EUR

18 Korr 10:38 ,

jepen me qera

150 LEK / muaj

21 Maj 21:44 ,

Pajisje per berberhane

150 EUR

05 Maj 16:39 ,

Ambjend biznesi

60 000 LEK / muaj

31 Mar 13:39 ,

Kruje

800 LEK

10 Nën 23:42 ,

Jepet me qera

10 EUR / muaj

27 Nën 13:25 ,

Shitet dyqani

70 000 EURNë fillim