Krujë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Mar 21:37 ,

Shitet furr buke

10 000 EUR

31 Mar 16:12 ,

Porsche

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 10:17 ,

Shitet okazion 850 lek

850 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 19:29 ,

Ford fiesta 1.3 benzine gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 10:46 ,

Ford mondeo shitet per arsye familjare

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:38 ,

furgon malli 1994

3 200 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 09:39 ,

VW Beetle

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 21:00 ,

Shitet mercedes benz

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 17:06 ,

Mercedes benz c200

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:33 ,

Mercedez c class 220 naftë automat 220.000 km origjinale

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:32 ,

X5 2003 look 2005

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 21:20 ,

Rover MG

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 20:36 ,

shes peugot 306 viti 2000 manual

600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 23:14 ,

Audi A4 2.0 Benzine Quattro Viti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 23:14 ,

CLS320 Nafte FULL EXTRA 2007

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:57 ,

Vespa 1971

600 000 LEK

25 Mar 16:17 ,

Okazjon

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 13:39 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 08:05 ,

Ford Fiesta OKAZION

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:20 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:26 ,

shes benz E klas 270

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 19:06 ,

Caddy

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 18:26 ,

Clio 1.4 benxin gaz automat

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 16:18 ,

Mercedez Benz c220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 15:17 ,

Mercedez benx��

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 14:45 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 09:56 ,

Shitet Opel Meriva 1.7 2005

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 07:26 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:54 ,

bmw 530d seria5

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione