Krujë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Pri 02:03 ,

Shitet c klas 220 avangart viti 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 21:42 ,

Touran

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:52 ,

Smart 600 super gjendje

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 19:04 ,

Suzuki

1 900 EUR

Viti: 2005
08 Pri 13:22 ,

Smart okazion 1600 euro i pa diskutueshem

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Pri 12:53 ,

Vetura Kia Sportage

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Pri 05:51 ,

shitet

10 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 05:51 ,

PS4

300 EUR

07 Pri 15:22 ,

Okazion Audi A5 3.0 tdi 2012

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 15:42 ,

Audi a5 3.0tdi s-line

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 11:41 ,

Fiat mallerash

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 09:51 ,

c220 automat portobagazh

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 08:30 ,

Shitet vw golf 4 1.9 tdi

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 02:56 ,

shitet&nderrohet

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 22:33 ,

Mitsubishi Pajero

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 20:34 ,

Evo 220cdi

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 17:45 ,

Pitbull

250 EUR

04 Pri 13:53 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 13:05 ,

Volkswagen Tranporter T5 - 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Pri 01:14 ,

Shitet peugeot 207; viti 2011 kabrio

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 16:22 ,

Opel vectro

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 15:22 ,

Passat 2013

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 20:15 ,

Ford focus

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 13:00 ,

����Audi A4 s-line ����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 12:46 ,

Mercedez Benz E Klas Me Dogan 7900 Euro ‼‼

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione