Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 4 - Makina Të gjitha në Krujë

Ford , 4
Volvo , 2
MINI , 1
Opel , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Makina | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:59 Makina , Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 08:53 Makina , Krujë

Ford

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 03:16 Makina , Krujë

Golf

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 20:44 Makina , Krujë

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 19:35 Makina , Krujë

VW GOLF 5 AUTOMAT 1.9 NAFT i sapoardhur nga GJERMANIA

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 15:23 Makina , Krujë

Mercedes Benz GLK 250

11 500 EUR Çmimi me zbritje

11 Tet 10:13 Makina , Krujë

shitet cmimi 3300 euro

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 07:21 Makina , Krujë

golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 07:47 Makina , Krujë

Bmw 535i F10 lci 2016

19 500 EUR

19 Sht 13:05 Makina , Krujë

❌OKAZION❌ Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
18 Sht 13:30 Makina , Krujë

Shitet golf 3

1 400 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf 5 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf 5 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf 5 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf 5 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 11:12 Makina , Krujë

Shitet golf 3

1 700 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 12:52 Makina , Krujë

Golf 4 1.9

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 10:10 Makina , Krujë

Golf V

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 10:54 Makina , Krujë

Range Rover Sport 2015 R Dynamic ( ardhur nga zvicra ����)

28 430 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 16:24 Makina , Krujë

Volvo S60 2.4 Automat ( Gaz/Benzine) SAPO TARGUAR ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Qer 09:16 Makina , Krujë

GOLF 5 1.9 Portobagazh

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:25 Makina , Krujë

‼️golf 3 viti1998 benzin‼️

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 02:42 Makina , Krujë

Shitur !Mercedes Benz GLK 220 CDI nga Zvicra ����

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 11:48 Makina , Krujë

A class 180 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 16:02 Makina , Krujë

Evo Okazion

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 14:14 Makina , Krujë

OKAZION Audi A5 3.0 Quattro Diesel Look S Line

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 21:50 Makina , Krujë

A class 2009 nafte manual

2 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:45 Makina , Krujë

(U SHIT) Range Rover Vogue 4.4 Ardhur nga Zvicra ����

36 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 18:30 Makina , Krujë

Golf 5 Automat

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 13:38 Makina , Krujë

Golf VI Variant

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 13:07 Makina , Krujë

Golf 6

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 13:33 Makina , Krujë

Golf 4 1.9 TDI

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 16:53 Makina , Krujë

Golf 5 2.0 tdi

2 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 20:24 Makina , Krujë

❗️U SHIT❗️Range Rover Sport 4.4 SDV8 ���� Me targa Zvicre

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 01:11 Makina , Krujë

Volkswagen Golf V, 1.9 tdi, 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 21:49 Makina , Krujë

Okazion Opel 2.0 nafte

4 809 EUR

03 Qer 00:34 Makina , Krujë

shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 21:06 Makina , Krujë

Ford mondeo

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:22 Makina , Krujë

Shitet golf 4

2 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 10:54 Makina , Krujë

Golf 5 gti

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 12:50 Makina , Krujë

shitey

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 06:38 Makina , Krujë

golf 4 automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 07:26 Makina , Krujë

Golf 4

1 700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 13:37 Makina , Krujë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 11:55 Makina , Krujë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 08:49 Makina , Krujë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Makina | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione