Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


06 Dhj 22:57 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

Malinois Belg

50 EUR

06 Dhj 21:28 Makina dhe Vegla , Krujë

Pres

250 EUR

06 Dhj 18:50 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Krujë

Fiat

1 LEK

06 Dhj 17:58 Makina , Krujë

S350

12 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 15:07 Makina , Krujë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 12:43 Makina , Krujë

shitet

8 000 EUR

06 Dhj 03:16 Makina , Krujë

Golf

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 03:15 Makina , Krujë

❌Okazion A class Automat Naft❌

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 19:00 Makina dhe Vegla , Krujë

Gjenerator 400 kva

15 EUR

05 Dhj 18:36 Makina , Krujë

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 18:13 Makina , Krujë

SHITET VW PASAT 2012 2.5 benzine 7899€

7 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 18:13 Makina , Krujë

AUDI A6 2014 3.0 NAFTE 13.500€

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 10:39 Makina , Krujë

Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 17:35 Kafshë shtëpiake Qen , Krujë

pastor

100 LEK

04 Dhj 10:46 Makina , Krujë

Golf 5 plus

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 20:44 Makina , Krujë

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 20:11 Makina , Krujë

Shitet super Tiguan 2.0 nafte automatike me Dogane 2015

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 10:54 Makina , Krujë

W211

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 22:58 Të tjera , Krujë

Pastor Belg (Belgian malinois)

120 EUR

02 Dhj 16:29 Të tjera , Krujë

Bono

1 LEK

02 Dhj 06:26 Makina , Krujë

Pasat

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 22:58 Makina , Krujë

Shitet per arsye mos perdorimi

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 21:04 Makina , Krujë

VW TIGUAN VITI 2010, 2.0 NAFT !

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 20:47 Makina , Krujë

Peugot206

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:09 Makina , Krujë

Golf

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 13:06 Shërbime Të tjera , Krujë

Blej/Shes Bono Privatizimi

1 LEK

01 Dhj 07:39 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Krujë

Plug 4 c6

976 LEK Çmimi me zbritje

01 Dhj 06:01 Makina , Krujë

❌A class 180 Naft AUTOMAT ❌

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:47 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Krujë

Goma mishelin

160 EUR Çmimi me zbritje

29 Nën 16:45 Makina , Krujë

centalin cels buk kuadri blokus timoni 202 1999 bemzine

150 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 16:09 Makina dhe Vegla , Krujë

pompe per suvatim

400 000 LEK

29 Nën 15:27 Makina , Krujë

Golf 7

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 09:19 Makina , Krujë

Toyota proace furgon ocasion

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 00:30 Makina , Krujë

Mercedes Benz E 220

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 00:22 Makina , Krujë

Mercedes Benz E 220

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 23:46 Makina , Krujë

Mercedes benz E220. Dizel

24 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 21:00 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Krujë

RRIMORKIO 7ton

28 Nën 20:30 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Krujë

Disqe aluminium!!

35 000 LEK

28 Nën 20:16 Makina , Krujë

Shes Ford S Max

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 14:18 Makina , Krujë

SHITET PASAT 1.9 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione