Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


28 Nën 13:06 Telefona celular , Krujë

iphone xs max okazion

170 LEK

27 Nën 21:22 Makina , Krujë

Okazionn Fiatt

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 20:30 Makina , Krujë

SHITET GOLF 5, 1.6 BENZIN GAZ !!!

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 03:05 Makina , Krujë

DAIMLER DOUBLE SIX VANDEN OKAZION 12500€

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 17:37 Vila , Krujë

Vila 1

40 EUR / ditë

26 Nën 16:22 Makina , Krujë

Mercedes-Benz C220 CDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 12:45 Makina , Krujë

SHITET MITSUBISHI L200

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 05:08 Makina , Krujë

VW golf 6

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 14:33 Makina , Krujë

Kërkoj makine deri 2500 euro nafte 2004 +

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 13:27 Makina , Krujë

shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 00:22 Të tjera , Krujë

Bot inoksi 3.5

4 000 EUR

24 Nën 22:28 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Krujë

Disqe audi

1 500 EUR

24 Nën 20:50 Kafshë në fermë , Krujë

Kerkoj dy coban per lope

1 LEK

24 Nën 12:00 Makina , Krujë

Shitet cmimi 2300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 11:56 Makina , Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 11:42 Makina , Krujë

Privat

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:52 Makina , Krujë

BMW seria 1m

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 21:59 Pjesë këmbimi Të tjera , Krujë

Pjese kembimi

23 Nën 21:56 Pjesë këmbimi Të tjera , Krujë

Pjese kembimi

23 Nën 21:53 Pjesë këmbimi Të tjera , Krujë

Pjese kembimi

23 Nën 21:50 Pjesë këmbimi Të tjera , Krujë

Pjese kembimi

23 Nën 21:38 Pjesë këmbimi Të tjera , Krujë

Pjese kembimi

23 Nën 19:15 Makina , Krujë

VETEM ME NDRRIM

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 14:54 Makina , Krujë

BMW seria 1m

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione