Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c 220 - Makina Të gjitha në Krujë

Volvo , 2
Ford , 2
Opel , 1
Fiat , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c 220,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj c 220 Të gjitha | Makina | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:07 Makina , Krujë

❌C class 220 nafte OKAZION❌

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:25 Makina , Krujë

C class w204 220 Automat

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 20:32 Makina , Krujë

Shitet C klas 220Cdi automat Full me dogan super gjendje‼️

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 20:44 Makina , Krujë

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 11:13 Makina , Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 18:02 Makina , Krujë

SHITET OKAZION C 220 Cdi 2009❌ 6200€❌

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 15:26 Makina , Krujë

Shitet c 220cdi automat naft 2010 panorama

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 10:54 Makina , Krujë

Range Rover Sport 2015 R Dynamic ( ardhur nga zvicra ����)

28 430 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
22 Qer 16:24 Makina , Krujë

Volvo S60 2.4 Automat ( Gaz/Benzine) SAPO TARGUAR ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
01 Qer 02:42 Makina , Krujë

Shitur !Mercedes Benz GLK 220 CDI nga Zvicra ����

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
13 Maj 00:44 Makina , Krujë

Benz C 220 CDI

6 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:32 Makina , Krujë

Benz C 220 CDI W204

6 990 EUR

20 Pri 13:56 Makina , Krujë

C class 220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:48 Makina , Krujë

A class 180 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 14:14 Makina , Krujë

OKAZION Audi A5 3.0 Quattro Diesel Look S Line

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
21 Shk 11:45 Makina , Krujë

(U SHIT) Range Rover Vogue 4.4 Ardhur nga Zvicra ����

36 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
10 Shk 09:32 Makina , Krujë

C klas 220 automat

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 17:58 Makina , Krujë

Shes

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 08:47 Makina , Krujë

C class 220

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 23:18 Makina , Krujë

Shitet c class 220

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:24 Makina , Krujë

❗️U SHIT❗️Range Rover Sport 4.4 SDV8 ���� Me targa Zvicre

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
19 Nën 10:52 Makina , Krujë

Shitet c class 220

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 17:55 Makina , Krujë

Shitet c class 220

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 16:50 Makina , Krujë

Shitet c class 220

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Gjendje: I ri
27 Sht 14:36 Makina , Krujë

Benc 220

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 21:49 Makina , Krujë

Okazion Opel 2.0 nafte

4 809 EUR

25 Qer 06:57 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 06:39 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 06:02 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 �� 3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 06:56 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 18:42 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 07:21 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 12:16 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 07:18 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 15:56 Makina , Krujë

C class 220 Automat

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 06:53 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 10:35 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 19:40 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��❗️❗️

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 06:35 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:47 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 07:17 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 07:13 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 07:10 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 �� 3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 06:53 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 06:50 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:03 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 06:58 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 07:13 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 07:30 Makina , Krujë

❗️❗️��Mercedez benz 220 cdi motorr evo viti 2006 ��3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c 220 | Të gjitha | Makina | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • c 220 në kategorinë Makina
  • c 220 në kategorinë Makina | Toyota | Yaris
  • C 220 në kategorinë Makina | Land Rover | Freelander
  • C 220 në kategorinë All Category
  • C 220 në kategorinë Automjete
  • C 220 në kategorinë Makina | Peugeot
  • C 220 në kategorinë Makina | Ford | C-Max
  • c 220 në kategorinë Makina | Proton
  • C 220 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • C 220 në kategorinë Makina | Smart

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione