Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 16:51 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Krujë

Shitet DYQANI, Super OKAZION !!

22 000 EUR

24 Maj 12:06 Shitja me shumicë/Mall Veshje dhe Tekstil , Krujë

Rroba me kile

1 LEK

23 Maj 08:31 Shërbime Transporti dhe Gërmimi , Krujë

Karrotrec per autobusa,kamiona LULI

4 EUR

23 Maj 08:27 Shërbime Transporti dhe Gërmimi , Krujë

Karrotrec luli 0682045781

19 Maj 01:50 Kafshë në fermë , Krujë

SHES QEN RITVALER 1 MUAJSH

250 EUR

19 Maj 01:23 Kafshë në fermë , Krujë

SHES QEN RITVALER 1 MUAJSH

250 EUR

17 Maj 13:35 Kafshë në fermë , Krujë

Shitet Pela bashke me Mez

2 000 EUR

15 Maj 22:30 Kafshë në fermë , Krujë

Shitet qen Pastor Belg 10 muajsh

200 EUR

25 Mar 11:14 Punë Përkujdesje për fëmijë , Krujë

Ofrohet Pune-Zvicer

16 Mar 10:06 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

12 Mar 17:57 Kafshë në fermë , Krujë

Mister

45 LEK

12 Mar 08:11 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

07 Mar 15:45 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

28 Shk 09:37 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

26 Shk 09:59 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

24 Shk 08:37 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

22 Shk 09:01 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri

15 Shk 08:44 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri

14 Shk 08:48 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

13 Shk 11:45 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Krujë

Shiten bletë

10 Shk 10:40 Ambiente biznesi Të tjera , Krujë

Me qera

10 Shk 09:27 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

09 Shk 08:52 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

07 Shk 09:54 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

02 Shk 11:30 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

01 Shk 09:01 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri

29 Jan 10:23 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

27 Jan 11:03 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

26 Jan 08:57 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

23 Jan 09:10 Shërbime Të tjera , Krujë

mbjellje flokesh transplant floke ne turqi

1 EUR

22 Jan 08:26 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

14 Jan 10:37 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

12 Jan 08:33 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

11 Jan 09:04 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

10 Jan 11:15 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

06 Jan 09:39 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

05 Jan 08:31 Punë Industri dhe Prodhimtari , Krujë

Nd/mekanik ne fasoneri.

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione