Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a4 - Makina Të gjitha në Krujë

Audi , 147
Ford , 3
Volvo , 2
Opel , 1
BMW , 1
Fiat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a4,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj audi a4 Të gjitha | Makina | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:57 Makina , Krujë

AUDI A4 2.0 NAFT 2013 me dogan i sapoardhur

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:59 Makina , Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 20:44 Makina , Krujë

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 12:00 Makina , Krujë

Shitet cmimi 2300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Nën 15:15 Makina , Krujë

Audi A4

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 09:56 Makina , Krujë

shitet cmimi 2500 euro ‪+355 68 323 2089‬

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 15:23 Makina , Krujë

Mercedes Benz GLK 250

11 500 EUR Çmimi me zbritje

13 Tet 05:51 Makina , Krujë

Audi A4 Quattro (4x4) 2.0 Diesel 2015

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 19:09 Makina , Krujë

Audi A4

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 13:26 Makina , Krujë

shitet cmimi 3300 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 01:15 Makina , Krujë

Audi A4

20 Sht 07:47 Makina , Krujë

Bmw 535i F10 lci 2016

19 500 EUR

15 Sht 14:43 Makina , Krujë

shitet ose ndrohet Cmimi 3600 euro

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 10:45 Makina , Krujë

SHITET AUDI A4

11 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 11:10 Makina , Krujë

audi a4 benzin gaz

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 10:54 Makina , Krujë

audi a4

1 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 10:54 Makina , Krujë

Range Rover Sport 2015 R Dynamic ( ardhur nga zvicra ����)

28 430 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 16:24 Makina , Krujë

Volvo S60 2.4 Automat ( Gaz/Benzine) SAPO TARGUAR ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Qer 21:56 Makina , Krujë

Audi A4 - 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 02:42 Makina , Krujë

Shitur !Mercedes Benz GLK 220 CDI nga Zvicra ����

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 20:34 Makina , Krujë

OKAZION AUDI A4

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 11:48 Makina , Krujë

A class 180 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 16:02 Makina , Krujë

Evo Okazion

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 09:15 Makina , Krujë

Audi A4

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 14:14 Makina , Krujë

OKAZION Audi A5 3.0 Quattro Diesel Look S Line

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 12:53 Makina , Krujë

Shitet audi a4

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 19:03 Makina , Krujë

Shitet Audi a4 me letra per 1vit 1.9Tdi naft manual

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:50 Makina , Krujë

A class 2009 nafte manual

2 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:45 Makina , Krujë

(U SHIT) Range Rover Vogue 4.4 Ardhur nga Zvicra ����

36 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 20:28 Makina , Krujë

Audi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:18 Makina , Krujë

shes audi a4

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 04:20 Makina , Krujë

Audi A4 Automat, pa letra

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Dhj 05:59 Makina , Krujë

Audi A4

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:24 Makina , Krujë

❗️U SHIT❗️Range Rover Sport 4.4 SDV8 ���� Me targa Zvicre

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Tet 08:27 Makina , Krujë

Audi

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 07:56 Makina , Krujë

Audi a4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 18:14 Makina , Krujë

Okazjon

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 12:49 Makina , Krujë

audi a4

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Gush 15:22 Makina , Krujë

‼️OKAZION AUDI‼️ 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 19:30 Makina , Krujë

audi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 21:49 Makina , Krujë

Okazion Opel 2.0 nafte

4 809 EUR

30 Qer 17:49 Makina , Krujë

Shitet Audi A4

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 21:45 Makina , Krujë

Audi a4

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:06 Makina , Krujë

Ford mondeo

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:53 Makina , Krujë

Shes Audi A4 Cmimi 4,400,000 leke shqiptare

4 400 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 21:56 Makina , Krujë

Shitet Super Okazion

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 18:05 Makina , Krujë

audi

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 18:05 Makina , Krujë

audi a4

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 23:01 Makina , Krujë

Audi A4 Naft Me Letra per 1 Vit

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 14:17 Makina , Krujë

Audi A4 2.0 Benzin

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a4 | Të gjitha | Makina | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione