Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 18:37 Makina , Mat

Mercedes Benz S350 Turbo

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 18:37 Makina , Mat

Mercedes Benz 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 12:45 Makina , Mat

Shitet Land Rover Discovery

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 12:34 Makina , Mat

Makine ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 12:02 Të tjera , Mat

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

09 Qer 16:09 Makina , Mat

E Clas

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 21:59 Makina , Mat

Land Rover td5

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 07:56 Makina , Mat

benz 200 cdi

2 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 15:18 Pjesë këmbimi Të tjera , Mat

Shitet testat per kubot b6000

03 Qer 14:40 Makina , Mat

E200 Gaz Benzin me letra Kualidim

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 22:29 Makina , Mat

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 22:29 Makina , Mat

E200 Gaz Benzin

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 18:24 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Mat

Rakovica-65

30 Maj 21:23 Makina , Mat

Mercedes benz w202

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 10:08 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

28 Maj 10:08 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

28 Maj 10:08 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

28 Maj 10:08 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

28 Maj 10:07 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

27 Maj 18:01 Makina , Mat

Golf4

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 14:29 Apartamente , Mat

Shitet Apartament 1+1

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
26 Maj 20:13 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

26 Maj 20:13 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

26 Maj 18:28 Makina , Mat

OKAZION FORD FIESTA 1.6TDCI

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Maj 16:52 Tokë/Fusha dhe farma , Mat

Shitet Toke Ne Rrugen kryesore

45 000 EUR

11 Maj 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Mat

Motorr

400 LEK

05 Maj 03:35 Makina , Mat

Mercedes Benz 307

2 300 LEK

01 Maj 18:27 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi dhe toke

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
29 Pri 23:29 Makina , Mat

Shitet Benz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 16:58 Të tjera , Mat

Pistolete maniver snap:marjo_090

280 LEK

23 Pri 09:59 Të tjera , Mat

��Bidana Karburanti��

9 900 LEK

23 Pri 09:59 Të tjera , Mat

��Sharra Industriale��

6 900 LEK

23 Pri 09:59 Të tjera , Mat

�� Karroca Per Femije ��

8 900 LEK

23 Pri 09:58 Të tjera , Mat

��BICIKLETA ME BATERI��

1 300 EUR

23 Pri 09:58 Të tjera , Mat

Prerese Betoni e Asfaldi

100 000 LEK

23 Pri 09:58 Të tjera , Mat

��Pult Foni Dynacord per DJ��

999 EUR

23 Pri 09:58 Të tjera , Mat

��Sharre profesionale lasser Bosch��

17 000 LEK

23 Pri 09:58 Të tjera , Mat

SALDATRIÇE AC-DC ELEKTRODE PLUS TIG

79 000 LEK

23 Pri 09:58 Të tjera , Mat

��Makine Qepese industriale ��

399 EUR

23 Pri 09:57 Të tjera , Mat

��Vegla Profesionale��

1 EUR

23 Pri 09:51 Të tjera , Mat

��VEGLA PROFESIONALE��

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione