Mat | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

22 Korr 11:25 ,

Zetor uliman

4 700 EUR

17 Korr 22:19 ,

Laborgini

04 Korr 20:10 ,

Fjat

2 500 LEK

28 Maj 12:42 ,

Shitet

7 LEK

06 Maj 11:28 ,

Shitet Zetori Iseki

9 000 000 LEK

28 Pri 03:08 ,

Mledhse bari

550 LEK

17 Pri 22:26 ,

SHITET ZETOR ISEKI

9 000 000 LEK

15 Pri 00:13 ,

Zitor

3 500 LEK

27 Mar 18:14 ,

Shitet

1 LEK

01 Shk 16:03 ,

Plug 3 vesh

850 EUR

11 Jan 17:54 ,

Okazion Gaterr

10 000 EUR

11 Jan 17:00 ,

Okazion Gaterr 10 000

10 000 EUR

13 Dhj 20:30 ,

Deutz Fahr D.7206

12 000 000 LEK

25 Tet 11:45 ,

Zetor kubota

23 000 LEK

21 Tet 22:29 ,

Deutz Fahr 72 06

12 500 000 LEK

10 Sht 23:07 ,

DEUTZ FAHR 72 06

12 500 000 LEK

23 Gush 01:53 ,

Iseki267 japonez 4x4 40 k fuqi

6 500 EUR

14 Gush 07:07 ,

Zitor

100 000 LEK

27 Korr 12:13 ,

iseki

6 EUR

25 Qer 17:51 ,

??

1 LEK

20 Qer 22:27 ,

Korrse

20 Qer 22:19 ,

Korrse

12 Qer 14:24 ,

Iseki

6 000 EUR

22 Pri 11:50 ,

Shitet Traktor Iseki

9 000 000 LEK

05 Shk 20:28 ,

Frez,,Plug

1 LEK

18 Tet 23:15 ,

DEUTZ FAHR

15 000 EUR

18 Sht 15:38 ,

Landini

5 500 LEK

08 Gush 12:33 ,

Laborxhin

30 Korr 08:27 ,

Shitet plug imt

400 LEK

15 Korr 21:56 ,

Landini DT 6000 specijql

6 000 EUR

12 Korr 07:09 ,

Iseki japonez

7 000 EURNë fillim