golf | Mat | Automjete | Makina

Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Makina,ose vendndodhje Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Makina | Mat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 08:31 ,

Golf

1 600 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 15:17 ,

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 15:54 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 18:20 ,

Golf 5 2.0 nafte

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Nën 08:46 ,

VW Golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 22:51 ,

Golf 3

1 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 09:55 ,

Golf 4 1.9Tdi

2 500 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 09:35 ,

VW Golf dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 00:51 ,

golf 3

1 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 00:51 ,

golf 3

1 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 23:55 ,

Golf 3

1 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 22:05 ,

Golf 4

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 13:52 ,

Golf 5 2.0 TDI

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 01:24 ,

Golf 4

2 900 EUR

24 Qer 16:52 ,

Golf7

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Qer 13:46 ,

VW Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 19:22 ,

Golf

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 19:14 ,

Golf

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 16:59 ,

VW Golf 4 dizel

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 17:46 ,

VW Golf 2

550 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 10:15 ,

VW Golf dizel

450 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 19:50 ,

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 16:49 ,

super golf 3

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Nën 21:54 ,

Golf 2 + Mercedez benz

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Nën 21:08 ,

VW Golf dizel 2000

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 19:27 ,

Shes golf 3 i sa po ardhun prej gjermanis

580 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Sht 11:48 ,

Golf 4

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Gush 16:02 ,

VW Golf 5 dizel

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 22:12 ,

VW Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 20:54 ,

VW Golf 5 103 kW

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 09:42 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 15:37 ,

Golf

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 15:31 ,

WOLKSVAGEN GOLF-1.6 TDI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 14:10 ,

Shitet Golf 5 2.0 tdi

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 06:51 ,

gjermany

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 22:06 ,

Shitet makina

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 12:54 ,

SHES GOLF 5 VITI 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 15:16 ,

Okazion

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 13:00 ,

Shitet golf. 2 dizell. Ose baj ndrrim

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Tet 15:48 ,

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 22:54 ,

golf 4

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 17:13 ,

GOLF 4

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 13:27 ,

Shitet Golf 4 1.9 Naft (tDI) e vitit 2000

280 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 16:32 ,

VW Golf 5 dizel

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 13:02 ,

VW Golf 4 benzin

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 10:14 ,

Makin

3 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 14:18 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 01:03 ,

Opel Zafira

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 12:38 ,

Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 20:33 ,

Shitet golf 3

70 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Makina | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione