pa letra | Mat | Automjete | Makina

Fiat , 2
Toyota , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
Honda , 1
Aixam , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa letra,kategori Makina,ose vendndodhje Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa letra Të gjitha | Makina | Mat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 19:41 ,

Mercedes

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 07:57 ,

Alfa romeo

700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 00:33 ,

Mercedes benz

700 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 14:24 ,

Gilera runner 125

800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 11:29 ,

Shitet 900 mij lek te vjetra

900 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Dhj 16:50 ,

Benz

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Nën 20:49 ,

Benz

24 Gush 21:47 ,

Shiter BmW 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 23:49 ,

L200

2 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 20:23 ,

Mercedez benz 2000D

1 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 10:25 ,

Mercedes benz

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 17:44 ,

Merrcedes benz 190

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 10:15 ,

VW Golf dizel

450 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 19:14 ,

Honda civic -02

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 13:06 ,

Fiat punto benzin gaz

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 19:27 ,

2.5 pa letra

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Nën 21:54 ,

Golf 2 + Mercedez benz

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Tet 15:02 ,

Shitet Benz 190 veturë

80 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 20:30 ,

mecedes-benz

8 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 21:37 ,

Mitsubishi pajero

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 18:49 ,

Shitet benz 200

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 00:01 ,

Fiat Scudo

220 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 19:03 ,

Land Rover Discovery

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 19:01 ,

Alfa Romeo 166 dizel

800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 15:25 ,

200

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 20:42 ,

Jeep Grand Cherokee dizel

2 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 14:40 ,

Mercedes C250 motor I thjeshte pa turbo -96

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 13:50 ,

Toyota 4-Runner -86

2 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 15:11 ,

Suzuki SJ Samurai -95

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Nën 10:10 ,

Mitsubishi l200 -04

7 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa letra | Të gjitha | Makina | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione