Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi Të gjitha në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Sht 20:52 Pjesë rezerve , Mat

Pjes ford fukos

1 LEK

12 Qer 18:40 Të tjera , Mat

Gabina per G-class (2)

12 Qer 18:37 Të tjera , Mat

G-class

6 000 EUR

03 Qer 15:18 Të tjera , Mat

Shitet testat per kubot b6000

28 Maj 10:08 Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

28 Maj 10:08 Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

28 Maj 10:08 Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

28 Maj 10:08 Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

28 Maj 10:07 Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

26 Maj 20:13 Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

26 Maj 20:13 Pjesë rezerve , Mat

Land Rover

20 LEK

09 Maj 03:57 Rimorkio , Mat

Mbules karrocerie

04 Pri 10:58 Pjesë rezerve , Mat

Motor dajhatsu rocky

400 LEK

29 Mar 00:47 Pjesë rezerve , Mat

Pasqyra volvo

25 Shk 20:02 Goma dhe Bandazhe , Mat

Goma

1 EUR

09 Shk 23:40 Të tjera , Mat

Motorr të bllokuar

800 LEK

27 Jan 17:41 Pjesë rezerve , Mat

Motorr iveko

550 LEK

12 Dhj 19:36 Pjesë rezerve , Mat

Baderi Beta 140AAH

15 000 LEK

05 Sht 23:03 Goma dhe Bandazhe , Mat

Disqe kaproll per 203

450 EUR

04 Sht 09:59 Pjesë rezerve , Mat

Kupol nisan navara dhe mistsubishi

1 EUR

08 Qer 03:29 Të tjera , Mat

Shitet

27 000 LEK

17 Maj 23:35 Të tjera , Mat

Pjese per CAT 320

17 Maj 23:28 Të tjera , Mat

Motorr 300hp Komatsu !

17 Maj 23:22 Të tjera , Mat

Komatsu Pc 180 NLC

06 Maj 19:07 Goma dhe Bandazhe , Mat

Disqe 17 per w204 - w203

300 LEK

04 Maj 01:07 Pjesë rezerve , Mat

Ford Focus

01 Maj 13:45 Pjesë rezerve , Mat

Shiten dyer per opel aster

30 Mar 22:02 Pjesë rezerve , Mat

Jep

11 111 LEK

30 Mar 15:23 Goma dhe Bandazhe , Mat

Goma

21 Mar 19:37 Të tjera , Mat

Eskavator Fiat-Hitach 150

14 Jan 19:28 Pjesë rezerve , Mat

Daihatsu Rocky

500 LEK

13 Nën 13:32 Goma dhe Bandazhe , Mat

Goma

400 EUR

24 Tet 22:24 Goma dhe Bandazhe , Mat

Disqe goma 17

550 EUR

24 Tet 18:40 Goma dhe Bandazhe , Mat

Disqe goma 17

550 EUR

09 Tet 20:11 Pjesë rezerve , Mat

Pjes

10 LEK

09 Sht 16:37 Të tjera , Mat

goma me shumic edhe me pakic +disqe

10 EUR

24 Gush 13:13 Goma dhe Bandazhe , Mat

Disqe 15 w124

20 000 LEK

26 Korr 18:32 Goma dhe Bandazhe , Mat

��Disqe+Goma��

29 900 LEK Çmimi me zbritje

05 Pri 17:54 Goma dhe Bandazhe , Mat

Disje

04 Shk 16:10 Goma dhe Bandazhe , Mat

disje me goma te mira

300 LEK

03 Shk 15:25 Pjesë rezerve , Mat

fiat punto.1.2 16v motor

300 LEK

24 Jan 14:08 Pjesë rezerve , Mat

Fiat punto 1.2 16v per pjes

1 EUR

03 Jan 02:26 Goma dhe Bandazhe , Mat

Shes

550 EUR

10 Dhj 20:59 Pjesë rezerve , Mat

opel vektra per pjese kembimi

1 LEK

08 Dhj 03:26 Goma dhe Bandazhe , Mat

Goma l 200

500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione