Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Gush 12:12 Makina udhëtimi , Mat

Mercedes Vito -04

7 000 EUR Çmimi me zbritje

02 Korr 11:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Shitet MAN - TGA 460 A

31 500 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 12:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Fiat Allis FR9B

19 000 EUR

20 Maj 19:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Volvo l90e

11 Dhj 21:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Fadrom Jcb

10 000 LEK

09 Nën 20:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Bjellorus

13 Gush 09:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Eskavator

8 000 LEK

15 Maj 07:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Fiat iveco

3 500 EUR

12 Shk 17:15 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Ifa L50

3 000 EUR

03 Dhj 16:37 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Benz 410

7 000 EUR

27 Nën 21:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

mercedes benz 407D

5 000 EUR

21 Tet 21:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Fadrome CAT 4x4 Turbo

1 234 LEK

23 Gush 09:28 Makina ndërtimi , Mat

shiten

25 000 LEK

15 Gush 13:20 Makina udhëtimi , Mat

Shitet Autobus Mann Temsa 2007

07 Gush 09:00 Makina ndërtimi , Mat

Komatsu

6 000 EUR

19 Qer 13:28 Makina ndërtimi , Mat

Platforma

1 EUR

19 Qer 13:15 Makina ndërtimi , Mat

Mini skavator

20 000 EUR

19 Qer 13:07 Pirrungritës , Mat

Toyota OkAZION

20 000 EUR

31 Maj 01:57 Pjesët rezerve , Mat

Arganell

300 EUR

23 Pri 19:14 Makina ndërtimi , Mat

Shitet

08 Pri 20:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Trajler zorzi

16 500 EUR

12 Shk 18:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

CAT

25 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione