Mat | Motoçikleta (mbi 50cc) | Sportiv

Aprilia , 1
Baotian , 1
BMW , 1
CPI , 1
Honda , 8
Kawasaki , 1
Lifan , 5
Piaggio , 1
Yamaha , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Jan 19:16 ,

Shitet

780 LEK

Viti: 2019
12 Jan 18:34 ,

Motorr

780 LEK

Viti: 2018
28 Dhj 18:48 ,

Okazion

200 LEK

Viti: 2000
19 Nën 17:29 ,

Motorr

900 LEK

Viti: 2018
08 Sht 14:18 ,

Honda innova 125

750 LEK

Viti: 2005
17 Qer 14:56 ,

Honda Inova

320 LEK

Viti: 2008
16 Qer 18:54 ,

Okazion

45 000 LEK

Viti: 2008
01 Qer 07:04 ,

Modenas

750 EUR

Viti: 2003
01 Qer 07:04 ,

Modenas

750 EUR

Viti: 2003
31 Maj 16:41 ,

Honda innova

750 LEK

Viti: 2005
19 Shk 20:48 ,

Honda innova 125cc

550 LEK

Viti: 2008
07 Shk 10:03 ,

Shitet Motorr Lifan 79cc

350 LEK

Viti: 2006
02 Shk 18:25 ,

Honda innova

500 LEK

Viti: 2000
26 Tet 22:47 ,

Honda

600 LEK

Viti: 2005
22 Tet 19:49 ,

Motorr

600 LEK

Viti: 2011
13 Jan 18:35 ,

Lifan

600 LEK

Viti: 2018
24 Nën 20:34 ,

Yamaha

500 EUR

Viti: 2006
11 Pri 14:25 ,

Aprilia -97

800 LEK

Viti: 1997
10 Pri 16:17 ,

Kawasaki z750

2 000 EUR

Viti: 2006
04 Nën 14:00 ,

Yamaha R1 1000cc

2 300 EUR

Viti: 2007
28 Qer 13:02 ,

Motorr Honda Inova i 2012

1 200 EUR

Viti: 2012
28 Sht 12:23 ,

Honda 600cc

2 000 EUR

Viti: 2001
05 Korr 18:41 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2010

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione