Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kawasaki Shitet në Shqipëria

ER , 17
Kazer , 14
KLE , 6
KLX , 4
KX , 27
Model Tjeter , 181
Ninja , 189
Z , 149
ZXR , 48

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:51 Sportiv , Pogradec

Kawasaki zx 9 900

400 EUR

Viti: 2002
Dje 09:55 Sportiv , Durrës

Kawasaki Z1000

6 600 EUR

04 Qer 13:47 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Z 750

03 Qer 22:05 Sportiv , Tiranë

Ninja 1000 SX

13 150 EUR

02 Qer 07:52 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Ninja 300 2014 ABS

4 300 EUR

26 Maj 16:38 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 200 EUR

24 Maj 12:21 Sportiv , Tiranë

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
19 Maj 13:07 Sportiv , Tiranë

Okazion

3 500 EUR

17 Maj 23:49 Sportiv , Sarandë

Okazion!!!

1 700 EUR

13 Maj 13:21 Sportiv , Tiranë

Kërkoj Kawasaki 636

1 EUR

12 Maj 22:14 Sportiv , Durrës

Kawasaki

10 Maj 22:46 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 299 EUR

03 Maj 06:23 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 200 EUR

03 Maj 02:58 Sportiv , Tiranë

Kawasaki er 650 cc 2013

5 000 EUR

22 Pri 11:06 Sportiv , Berat

Shitet

4 EUR

Viti: 2010
18 Pri 13:08 Sportiv , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

3 300 EUR

16 Pri 12:43 Sportiv , Elbasan

shitet

7 500 EUR

14 Pri 12:53 Sportiv , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

3 000 EUR

08 Pri 13:40 Sportiv , Shkodër

Kawasaki

03 Pri 11:32 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

2 400 EUR

24 Mar 20:10 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 500 EUR

19 Mar 14:14 Sportiv , Tiranë

Shitet kawasaki z900 2017

7 300 EUR

06 Mar 18:33 Sportiv , Has

kavasagi

4 500 EUR

27 Shk 00:47 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

4 000 EUR

14 Shk 12:49 Sportiv , Tiranë

Kavasaki z1000

6 500 EUR

12 Shk 20:46 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

4 000 EUR

12 Shk 12:48 Sportiv , Durrës

Shitet 500€

500 EUR

10 Shk 17:07 Sportiv , Mallakastër

Shitet modenas

500 LEK

08 Shk 22:06 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

4 000 EUR

03 Shk 23:58 Sportiv , Has

super

4 500 EUR

31 Jan 14:58 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 800 EUR

28 Jan 21:08 Sportiv , Berat

Shitet

16 Jan 17:31 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 000 EUR

10 Jan 10:00 Sportiv , Durrës

!! U SHIT !!

6 500 EUR

07 Jan 09:27 Sportiv , Tiranë

Shitet kawasaki er5 500

2 200 EUR

06 Jan 08:34 Sportiv , Tiranë

OKAZION Kawasaki Z900

7 500 EUR

02 Jan 13:30 Sportiv , Fier

Kavasaki krazer 115

29 Dhj 14:09 Sportiv , Tiranë

Kawasaki ninja electric

1 700 EUR

21 Dhj 23:39 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 000 EUR

18 Dhj 10:31 Sportiv , Elbasan

Shitet

60 000 LEK

17 Dhj 01:28 Sportiv , Tiranë

Shitet Kawasaki Z750

4 500 EUR

14 Dhj 13:04 Sportiv , Lushnjë

Kavasaki 110 me letrate rregullta

13 Dhj 21:19 Sportiv , Elbasan

Kawasaki 636

2 800 EUR

02 Dhj 02:46 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 000 EUR

23 Nën 23:06 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

2 800 EUR

02 Nën 17:49 Sportiv , Pogradec

KAWASAKI

4 200 EUR

25 Tet 21:06 Sportiv , Vlorë

Kawasaki ZX10R 2014 - (Shitur)

4 500 EUR Çmimi me zbritje

22 Tet 14:06 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione