Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lifan Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

LF , 119
Loncin , 26
Model Tjeter , 185
Skygo , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:21 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorri

01 Tet 09:13 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorri

450 LEK

30 Sht 15:11 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorri

19 Sht 12:18 Sportiv , Elbasan

Motorr

12 Sht 03:03 Sportiv , Tiranë

Shitet motorr Lifan !!!

900 EUR

03 Sht 16:54 Sportiv , Shkodër

Papaq 79cc

320 EUR

05 Gush 16:28 Sportiv , Elbasan

Motorr

750 EUR

15 Korr 08:09 Sportiv , Fier

Motorr 110

14 Korr 15:39 Sportiv , Tiranë

Shitet

800 LEK

21 Qer 20:40 Sportiv , Tiranë

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
20 Qer 19:54 Sportiv , Bulqizë

Lifan 125

500 LEK

18 Qer 14:51 Sportiv , Shkodër

Shitet motorr Lifan 100cc

850 LEK

06 Qer 00:38 Sportiv , Shkodër

Lifan

1 EUR

03 Qer 16:22 Sportiv , Shkodër

Lifan

700 LEK

26 Maj 16:35 Sportiv , Devoll

motor sportiv

300 LEK

20 Pri 21:22 Sportiv , Elbasan

Shitet motorr 110

550 LEK

13 Mar 18:17 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorr ne gjendje te mir

350 LEK

06 Mar 10:05 Sportiv , Mallakastër

Shitet Lifan 110cc

1 300 EUR

21 Shk 17:35 Sportiv , Lushnjë

Lifan 50cc

110 LEK

20 Shk 21:43 Sportiv , Tiranë

Lifan sport 110 cc

1 300 EUR

09 Shk 13:04 Sportiv , Tiranë

lifan 110 perfekt me letra 750 mije i disk

750 LEK

30 Jan 18:23 Sportiv , Durrës

Matorr me 4 rrota

450 EUR

24 Jan 19:48 Sportiv , Tiranë

Shitet Lifan 2013

700 EUR

07 Jan 20:04 Sportiv , Mallakastër

SHITET

450 EUR

16 Dhj 09:49 Sportiv , Tiranë

Motorr lifan 110

100 000 LEK

28 Nën 00:21 Sportiv , Tiranë

Shitet Motorr

18 Nën 20:26 Sportiv , Korçë

Shitet Lifan 125cc

320 LEK

16 Nën 22:23 Sportiv , Shkodër

Shitet motorr

340 LEK

16 Nën 20:46 Sportiv , Shkodër

Shitet motorr

10 Nën 14:13 Sportiv , Korçë

Shitet

250 LEK

20 Tet 11:15 Sportiv , Korçë

Shitet Lifan 125cc

250 LEK

Gjendje: I ri
16 Tet 14:00 Sportiv , Tiranë

Lifan 72 kubik me letra

500 LEK

Viti: 2016
01 Tet 13:48 Sportiv , Tiranë

Lifan

700 LEK

Viti: 2018
23 Sht 17:34 Sportiv , Tiranë

Lifan sport 2022

1 300 EUR

Viti: 2021
23 Sht 10:24 Sportiv , Fier

Shitet motorri

1 EUR

Viti: 2005
13 Sht 10:08 Sportiv , Pogradec

Shitet

450 LEK

Viti: 2007
04 Sht 19:22 Sportiv , Fier

Motorr ne shitje

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
26 Gush 10:34 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorri

600 LEK

Viti: 2012
25 Gush 17:25 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorri

600 LEK

Viti: 2013
25 Gush 17:15 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorri

600 LEK

Viti: 2013
25 Gush 17:08 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorri

600 LEK

Viti: 2013
14 Gush 22:05 Sportiv , Shkodër

Motorr 110cc

550 EUR

Viti: 2018
08 Gush 20:39 Sportiv , Tiranë

750 mij lek me letra

750 LEK

Viti: 2015
08 Gush 17:32 Sportiv , Korçë

Shitet

250 LEK

Viti: 2005
11 Korr 23:55 Sportiv , Tiranë

Lifan 110 cc

1 400 EUR

Viti: 2021
10 Korr 23:32 Sportiv , Tiranë

Lifan

900 EUR

Viti: 2021
01 Korr 12:07 Sportiv , Librazhd

Shum i mir cdo gjo super

650 LEK

Viti: 2013
29 Qer 16:59 Sportiv , Tiranë

Bli papaq me keste

130 000 LEK

Viti: 2021

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione