Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:49
Linku:
Dyqani Të tjera , Mat

mace

Shitësit të Besuar

Sot 03:49
Linku:
Dyqani Të tjera , Mat

mace

Shitësit të Besuar
Dje 19:18 Shtëpi , Mat

Shitet shtepi private Burrel

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 18:13 Telefona celular , Mat

Shitet Iphone 12 pro

350 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:12 Telefona celular , Mat

Shitet iphone 13 pro 128 Gb

550 EUR

Dje 18:13 Makina , Mat

G Class

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:04 Apartamente , Mat

SUPER OKAZION 2+1 NE QENDER TE BURRELIT

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 10:55 Makina , Mat

BMV X5 DRIVER

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 17:09 Apartamente , Mat

Apartament 2+1 Burrel

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
27 Nën 17:08 Makina , Mat

Toyota Previa 2.0 Diesel

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 12:04 Makina , Mat

shitet touran 2.0 tdi 6+1

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 09:07 Makina , Mat

shitet Osé ndrrohet volkswagen touran 6+1

4 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 22:52 Makina , Mat

volkswagen touran 2.0 tdi 6+1

4 500 LEK

23 Nën 17:24 Makina , Mat

shitet ose ndrrohet "volkswagen touran 6+1"

4 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 20:02 Shtëpi , Mat

Shtepi private

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Nën 16:24 Makina , Mat

Shitet benz e280 evo

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 11:26 Makina , Mat

Okazion

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Nën 19:06 Pjesë këmbimi Të tjera , Mat

Komatsu Pc 180 NLC

11 EUR Çmimi me zbritje

18 Nën 19:02 Makina dhe Vegla , Mat

Prese hidraulike , Gjenerator saldimi

5 400 EUR Çmimi me zbritje

18 Nën 06:27 Makina , Mat

Volkswagen

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 20:40 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Mat

Shitet

17 Nën 12:41 Makina , Mat

MERCEDES BENZ C-320

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 20:35 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Mat

Lifani

50 LEK

12 Nën 14:14 Makina , Mat

Shitet ford focus

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 19:47 Makina , Mat

Mercedes-Benz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 18:17 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Mat

Super sob druri

200 LEK

07 Nën 09:11 Të tjera , Mat

Shitet motorr per invalide

600 EUR

06 Nën 22:48 Të tjera , Mat

Motorr per invalid

600 EUR

06 Nën 20:37 Makina , Mat

Suzuki Jimny 1.5Diesel 4X4

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 17:18 Makina , Mat

Range rover okazion

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 16:31 Të tjera , Mat

Paisje per dhome frigoriferike

990 EUR Çmimi me zbritje

04 Nën 17:41 Makina , Mat

+355 69 442 9595 Doge

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 12:34 Shtëpi , Mat

Shitet Shtepi Private Mbrapa Komisariatit MAT

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
01 Nën 12:26 Shtëpi , Mat

Shitet Shtepi Private Mbrapa Komisariatit MAT

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
31 Tet 16:34 Makina , Mat

Opel Astra

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 00:58 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Mat

Pjes ford fuks

1 LEK

28 Tet 21:53 Makina , Mat

Passat 1.9

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione