Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lifan LF Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan LF | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Sht 03:03 Sportiv , Tiranë

Shitet motorr Lifan !!!

900 EUR

05 Gush 16:28 Sportiv , Elbasan

Motorr

750 EUR

15 Korr 08:09 Sportiv , Fier

Motorr 110

14 Korr 15:39 Sportiv , Tiranë

Shitet

800 LEK

20 Qer 19:54 Sportiv , Bulqizë

Lifan 125

500 LEK

06 Qer 00:38 Sportiv , Shkodër

Lifan

1 EUR

03 Qer 16:22 Sportiv , Shkodër

Lifan

700 LEK

13 Mar 18:17 Sportiv , Lushnjë

Shitet motorr ne gjendje te mir

350 LEK

06 Mar 10:05 Sportiv , Mallakastër

Shitet Lifan 110cc

1 300 EUR

21 Shk 17:35 Sportiv , Lushnjë

Lifan 50cc

110 LEK

20 Shk 21:43 Sportiv , Tiranë

Lifan sport 110 cc

1 300 EUR

09 Shk 13:04 Sportiv , Tiranë

lifan 110 perfekt me letra 750 mije i disk

750 LEK

18 Nën 20:26 Sportiv , Korçë

Shitet Lifan 125cc

320 LEK

10 Nën 14:13 Sportiv , Korçë

Shitet

250 LEK

20 Tet 11:15 Sportiv , Korçë

Shitet Lifan 125cc

250 LEK

Gjendje: I ri
01 Tet 13:48 Sportiv , Tiranë

Lifan

700 LEK

Viti: 2018
23 Sht 17:34 Sportiv , Tiranë

Lifan sport 2022

1 300 EUR

Viti: 2021
04 Sht 19:22 Sportiv , Fier

Motorr ne shitje

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
14 Gush 22:05 Sportiv , Shkodër

Motorr 110cc

550 EUR

Viti: 2018
08 Gush 17:32 Sportiv , Korçë

Shitet

250 LEK

Viti: 2005
01 Korr 12:07 Sportiv , Librazhd

Shum i mir cdo gjo super

650 LEK

Viti: 2013
29 Qer 16:59 Sportiv , Tiranë

Bli papaq me keste

130 000 LEK

Viti: 2021
20 Qer 10:28 Sportiv , Tiranë

Lifan 110 cc

800 EUR

Viti: 2020
17 Pri 23:27 Sportiv , Tepelenë

Shitet motor papaq 125 lifan

380 EUR

Viti: 2005
12 Pri 15:00 Sportiv , Vlorë

Shitet lifan 110cc ose ndrohet me makin

1 200 LEK

Viti: 2021
05 Pri 19:20 Sportiv , Shkodër

Lifan 79cc

500 EUR

Viti: 2021
30 Mar 20:07 Sportiv , Durrës

Shitet motorr okazion

450 EUR

Viti: 2011
02 Mar 10:01 Sportiv , Berat

Lifan 100cc

Viti: 2015
09 Shk 10:01 Sportiv , Korçë

shitet

Viti: 2000
07 Shk 18:18 Sportiv , Librazhd

Lifan 110

Viti: 2013
24 Jan 11:51 Sportiv , Tiranë

Papaq 110 cc lifan viti 2009

800 LEK

Viti: 2009
02 Jan 11:20 Sportiv , Tiranë

Motor sportiv

760 LEK

Viti: 2017
27 Nën 19:10 Sportiv , Fier

Okazion

600 LEK

Viti: 2021
13 Nën 19:05 Sportiv , Fier

Shitet okazion

750 EUR

Viti: 2021
06 Tet 19:22 Sportiv , Elbasan

Lifan 110cc

550 EUR

Viti: 2010
02 Sht 12:25 Sportiv , Durrës

Motorra me 4 goma

450 LEK

Viti: 2016
02 Gush 15:31 Sportiv , Durrës

Shitet Motorr Lifan 125

500 LEK

Viti: 2009
23 Korr 12:25 Sportiv , Tiranë

Kamez laknas

300 EUR

Viti: 2007
10 Korr 20:25 Sportiv , Durrës

Shitet Motorr 125cc LIFAN 500€

500 EUR

Viti: 2010
27 Qer 13:51 Sportiv , Korçë

Shiten 2 motora

10 LEK

Viti: 2008
29 Maj 15:43 Sportiv , Lushnjë

shitet

500 EUR

Viti: 2006
21 Maj 22:50 Sportiv , Berat

Shes Motorr Lifan

650 LEK

Viti: 2010
20 Maj 11:51 Sportiv , Tiranë

Lifan 125 dok te pa pagume

300 EUR

Viti: 2005
15 Maj 17:40 Sportiv , Tiranë

Papaq

270 LEK

Viti: 2008
27 Pri 14:26 Sportiv , Tiranë

Shitje infinity me grup lifan

600 LEK

Viti: 2018
02 Pri 21:01 Sportiv , Tiranë

Kerkoj papaq

600 LEK

Viti: 2009
30 Mar 19:09 Sportiv , Kucovë

Shitet

500 EUR

Viti: 2000
29 Mar 11:16 Sportiv , Vlorë

Shitet motorri

350 LEK

Viti: 2012
28 Mar 14:55 Sportiv , Tiranë

Motorr

500 LEK

Viti: 2013
24 Mar 16:18 Sportiv , Peqin

Shitet motor glx 100cc

370 LEK

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan LF | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione