Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Mat

Acura , 4
Aixam , 1
Alfa Romeo , 12
Audi , 50
BMW , 41
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 5
Citroën , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 2
Dodge , 1
Fiat , 59
Ford , 118
Honda , 2
Hyundai , 4
Infiniti , 1
Jaguar , 2
Jeep , 6
Kia , 6
Lancia , 3
Land Rover , 83
Landwind , 1
Lifan , 1
Mazda , 2
MG , 1
MINI , 4
Mitsubishi , 29
Nissan , 18
Opel , 53
Peugeot , 11
Porsche , 1
Renault , 25
Rover , 1
Seat , 9
Škoda , 2
Suzuki , 6
Tata , 2
Toyota , 18
TVR , 1
Volvo , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:51 Makina , Mat

BMV X5 DRIVER

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:53 Makina , Mat

G Class

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 11:50 Makina , Mat

Suzuki Jimny 1.5Diesel 4X4

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 17:05 Makina , Mat

MERCEDES BENZ C-320

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 13:19 Makina , Mat

Mercedes E320

5 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Sht 09:23 Makina , Mat

Shitet Fiat Panda 4x4

3 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Sht 20:46 Makina , Mat

Shitet Benz 208

400 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 12:30 Makina , Mat

Mercedes benz Evo 320 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 20:54 Makina , Mat

Bami

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 13:19 Makina , Mat

Pasat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 22:43 Makina , Mat

shitet

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 21:13 Makina , Mat

Okazion shitet Land Rover Discovery 2 Nafte:

13 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 14:55 Makina , Mat

Kërkoj golf4

24 Gush 23:32 Makina , Mat

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 23:46 Makina , Mat

0699687007

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 22:11 Makina , Mat

Caddy 2.0 TDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 20:51 Makina , Mat

Audi a3

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Gush 12:06 Makina , Mat

Golfe 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 00:39 Makina , Mat

e sapo ardhur nga anglia

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 09:33 Makina , Mat

SHITET MOTORR BMW 1200 GS

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 16:29 Makina , Mat

Mercedes-Benz A Class 180 Avantgarde 2006

300 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 08:43 Makina , Mat

Autobuz sprinter

8 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 19:37 Makina , Mat

Shitet Fiat Panda 4x4

4 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Gush 15:30 Makina , Mat

Audi A 6

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 17:50 Makina , Mat

Opel Astra 1.9 2006 Automat nafte

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 19:57 Makina , Mat

Shitet A-Clas 0696193965

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 18:47 Makina , Mat

Shitet Audi A4 2000€ i diskutushem

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 13:10 Makina , Mat

Toyota Previa 2.0 Diesel

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 20:40 Makina , Mat

Shitet ose nderrohet ML 320

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 16:17 Makina , Mat

Audi

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 07:51 Makina , Mat

shitet

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 20:43 Makina , Mat

Mercedes Benz: C-CLASS-320

6 900 EUR

28 Qer 00:04 Makina , Mat

Kërkoj automjet

25 Qer 21:39 Makina , Mat

Opel Astra

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 16:07 Makina , Mat

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Qer 17:33 Makina , Mat

Land Rover FREELANDER 2

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 23:31 Makina , Mat

Ford Focus

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 23:28 Makina , Mat

W210

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 18:24 Makina , Mat

E 220

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 18:18 Makina , Mat

Ford Focus

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 22:10 Makina , Mat

renault rx4

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 19:08 Makina , Mat

Seat Arosa 1.0 Benzin

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 00:08 Makina , Mat

Kamioncine809

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:40 Makina , Mat

Mercedes Benz 817

7 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:40 Makina , Mat

Mercedes Benz 250 Turbo

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 18:40 Makina , Mat

Mercedes Benz 200D

4 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 18:37 Makina , Mat

Mercedes Benz S350 Turbo

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 18:37 Makina , Mat

Mercedes Benz 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 12:45 Makina , Mat

Shitet Land Rover Discovery

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 12:34 Makina , Mat

Makine ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione