Okazion | Mat | Automjete | Makina

Ford , 8
Fiat , 5
Chrysler , 1
Opel , 1
Seat , 1
Peugeot , 1
Honda , 1
MG , 1
Renault , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori Makina,ose vendndodhje Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Makina | Mat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 19:46 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 22:00 ,

Okazion Fiesta 1.3Benzin/Gaz

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 17:48 ,

Okazion

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 20:32 ,

Ford focus TDDI okazion

1 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 19:16 ,

Okazion 2100Euro Fiesta 1.3Benzin/Gaz

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:09 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 16:09 ,

Okazion Ford fiesta

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 08:46 ,

Çmimi okazion

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 18:25 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 12:27 ,

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Nën 16:27 ,

Okazion alfa romeo

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 15:54 ,

Mercedez-Benz E 220 CDi

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 21:27 ,

shitet

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 18:17 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 22:22 ,

Okazion alfa romeo

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 10:06 ,

OKAZION Ford fiesta

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 18:13 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 10:11 ,

Mercedes benz E 200 avangart

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 13:30 ,

Shes Benz Mercedes E200 okazion

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 17:29 ,

Chrysler 300c

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 12:30 ,

okazion

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 20:39 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 09:47 ,

mercedes benz c class 2002 okazion

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 20:16 ,

Pasat okazion, ne gjendje shum te mire

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 01:56 ,

Ford tranzit kamjoncin

2 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 18:46 ,

Okazion Shitet Opel Vectra

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 16:08 ,

Ford fiesta

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:28 ,

Shitet fiat punto

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 22:46 ,

OKAZION SHITET BORA NAFTE

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 17:45 ,

Mercedes 220 dizel

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Tet 15:32 ,

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 22:07 ,

Seat altea. Okazion vetem 3000 euro, per disa dite

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 20:29 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:48 ,

Shitet okazion

500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 09:19 ,

okazion A class 1190 eu

1 190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 09:10 ,

a class OKAZION

1 190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 17:37 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 17:09 ,

Okazion

9 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Jan 08:12 ,

fit panda

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 15:16 ,

Okazion

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Dhj 23:02 ,

Sprinter

7 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 22:49 ,

fiat punto 1.2 16 V 2002 okazion

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 19:25 ,

audi a4 2.5

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 08:11 ,

Okazion Land Rover Discovery

500 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 10:49 ,

OKAZION Renault Clio 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 14:05 ,

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 22:15 ,

Okazion Fiat Punto dizel

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 00:40 ,

Honda civic

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 18:39 ,

Okazion

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Makina | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione