Mat

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Nën 08:28 ,

BMW X5 2005

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:28 ,

Bmw 525

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 19:56 ,

Shitet chrysler 6+1

25 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Nën 07:06 ,

shitje

2 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 23:47 ,

Mercedes-Benx 190

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:08 ,

Mercedes C 200 dizel

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Nën 05:06 ,

Per terrene malore

6 000 LEK

Viti: 1999
26 Nën 05:06 ,

Mund ta provoni ku te doni

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 20:49 ,

Benz

25 Nën 16:28 ,

Shitet shtepi ne qytetin e Burrelit

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Nën 13:51 ,

Shes

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Nën 10:15 ,

Toyota Rav-4 FULL OPTION ne gjendje perfekte

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 08:46 ,

Çmimi okazion

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 22:16 ,

mercedes ml

25 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 14:16 ,

Volvo

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 18:25 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 18:27 ,

Benz

600 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Nën 12:27 ,

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Nën 08:46 ,

VW Golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 16:27 ,

Okazion alfa romeo

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 10:26 ,

C Class avangard

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 19:53 ,

Bez mercedez 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 08:50 ,

Benz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 08:50 ,

shitet!

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Nën 10:53 ,

Shitet apartamemt 2+1 Burrel

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Nën 10:37 ,

Ford

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 18:54 ,

Disje Benxi R18

200 LEK

08 Nën 15:54 ,

Mercedez-Benz E 220 CDi

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 21:06 ,

201 (190)

900 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Nën 21:27 ,

shitet

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 18:37 ,

Rrimorkjo

250 LEK

04 Nën 14:45 ,

Mercedes w-124

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 12:04 ,

Shitet shtepi

40 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
03 Nën 13:34 ,

Ml 270

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione