Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gaz benzin | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gaz benzin,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gaz benzin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:34
Linku:
,

Shitet VW Jetta

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:25
Linku:
,

Golf 6 Plus 1.6 benzin/gaz Bifuel

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29
Linku:
,

Mercedes-Benz c200 benzin gaz kompresor

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:36 ,

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:36 ,

AUDI A6 AUTOMAT BENZIN 2.4 FULL OPTIONS

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:36 ,

VW JETTA AUTOMAT 2012 MOTOR 2.5 BENZIN ME DOGAN

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:33 Dyqani ,

MB -E classe 240 benzin+GAZ Automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 Dyqani ,

MB-ML350 benzin+GAZ

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:33 Dyqani ,

E 180 evo/// benzin+GAZ

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:33 Dyqani ,

Godge CALIBER 2.0 Benzin+gaz AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:32 Dyqani ,

FORD KUGA benzin+GAZ

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:32 Dyqani ,

Volvo V50 2.4 benzin+gaz kamio automatike

4 140 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 Dyqani ,

Jaguar XF 3.0 Benzin+gaz pa taks luksi

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Dyqani ,

Daihatsu trevis

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:32 ,

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:32 ,

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 ,

9.200€ I Padiskuteshem C300 2012 200.000KM

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 ,

Shitet C 230 benzin I sapo ardhur nga ���� Me dogane

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Dyqani ,

Nissan Altima S

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:29 Dyqani ,

VW Jetta

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:28 ,

C300 2012 120.000KM

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:24 ,

E Klas ��350 4Matic�� Benzin(Gaz)��

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:22 Dyqani ,

SHITET: B CLASS 200

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:22 Dyqani ,

SHITET: B CLASS 170

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

Volkswagen Golf 5 plus benzin gaz 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:20 Dyqani ,

Okazion Audi Q5 Benzin+Gaz -2014!!

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

VW Polo 1.4 benzin gaz 2010

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

Shitet Audi Q5 ne super gjendje Akull….

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

Shitet Mercedes - Benz B Class Benzin Gaz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:13 Dyqani ,

Land rover Discovery 4 okazion

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:13 ,

SKODA ����

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:10 ,

Ml 350 benzin gaz

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:07 ,

Suzuki Kizashi.2.4.B.Automat.11..����

5 995 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:07 ,

Mini Cooper Clubman

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:07 ,

ALFA

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:05 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

Volkswagen Golf 5 1.6 Benzin+Gaz--2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:04 ,

HYNDAI SANTAFE

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:01 ,

Opel corsa bezin gaz Turbo Viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:58 ,

Hyundai Santa Fe, viti 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:55 ,

okazion C klas 200 kompresor benzin+Gaz viti 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 bnz/gaz MANUAl,e vitit 2005.

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:52 ,

ML 63 AMG

35 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:49 ,

Honda hrv 1.6 benzin gaz 4x4 viti 2001 super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:49 ,

Suzuki swift Benzin + Gaz 1.3 morori me zinxhir

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:46 ,

shitet

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:43 ,

❌️OKAZION❌️ Alfa Romeo Giuletta Automatike,Gaz/Benzin

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 ,

Mercedes C 180 Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:37 Dyqani ,

❌️ OKAZION ❌️ PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN FULL 2011

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gaz benzin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione