Fiat Punto 1.3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat Punto 1.3 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat Punto 1.3 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 20:47
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 07:30 ,

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFT V 2007❌

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:32 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:30 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 Dyqani ,

Fiat Grande Punto 1.3 MTJ Gjendja Perfekte!

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:12 ,

AUDI A4 1.6 benzin-gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

Fiat Grande Punto Evo Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:36 ,

Okazion Fiat Grand Punto 1.3 Benzin Gaz // Impiant Romano

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:57 ,

Fiat G Punto

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:43 ,

Skoda Fabia 1.4 nafte. Cmimi i disk.

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

‼️ Okazion ‼️ shitet shtepia private !!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 21:24 ,

Shitet Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:02 ,

TOYOTA YARIS 1.4 Naft

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:46 ,

ML 350 2011 benzin-gas

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:40 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:40 ,

fiat punto

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:39 ,

Shitet fiat grande punto 1.3 multijet 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:32 ,

Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2007

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32 ,

Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2007

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:30 ,

TOYOTA ���� Automatik

4 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Shitet Fiat Punto

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:59 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Mjt Nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:51 Dyqani ,

OKAZION!!!FIAT PUNTO EVO 1.3 NAFT VITI 2014-2015

4 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:38 ,

Mercedes E220 CDI Avantgard Automatik

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

Mercedes-Benz CLS 350 / AMG Packet 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:30 ,

Mercedes Benz C180 Kompressor Sport ����

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

Mercedes-Benz C200 Kompressor Avantgarde ����

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:29 ,

Mercedes E220 CDI Avantgarde Automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:28 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE,VITI 2008����

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:55 ,

fiat punto 1.3 diesel

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:42 Dyqani ,

Fiat Punto Evo 1.3 Diesel Automat -07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:55 Dyqani ,

Fiat Punto Evo, 1.3 mjt, viti 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:47 ,

SHITET FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIESEL AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:28 ,

OPEL CORSA 1.3 NAFTE

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:19 ,

Okazion Fiat Grande Punto 1.3 Nafte Me Dogan Viti 2007..

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:42 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Multijet Nafte

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:14 ,

Okazion CC 2012

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:58 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:57 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:02 ,

Fiat Punto EVO 1.3 Mtj Nafte

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:29 ,

Fiat punto 2011 nga hollanda

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 ,

Fiat punto 1.3 multijet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:10 ,

Fiat Grande Punto 1.3 naft 2007 sapoardhur

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:54 ,

Fiat Grande Punto

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat Punto 1.3 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim