polo 2006 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo 2006 ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo 2006 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:16 ,

Mercedes Benz A180 Nafte 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:32 Dyqani ,

Shitet Opel Meriva Automat 1.6 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:29 Dyqani ,

Shitet VW Caddy 1.6 benzine 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:01 ,

Toyota Corolla Verso

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:01 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:50 Dyqani ,

VW POLO 2006 NAFTE AUTO PENTA

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:49 ,

Mercedes benz C220

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 ,

OKAZION Golf 5+ 1.9tdi 0693585393 i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:38 ,

Mercedes A class 170 Benzine Zvicra Automat 07

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:33
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3490 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:30 Dyqani ,

VW Polo 1.4 Diesel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:23 ,

Opel ���� Meriava

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

VW POLO 1.4 BENZIN GAZ FABRIKE FUND 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:33 ,

VW POLO 1.2 BENZINE/GAZ

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:54 ,

Mercedes-benz E320 cdi EVO

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:28 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:51 ,

❌Citroen C4 Grand Picasso Automatik diesel 2006❌

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:14 ,

VW GOLF PLUS - AUTOMAT 2006 NAFT OKAZION

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 ,

Shitet Volkswagen Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:59 ,

W Polo 1.4 Benzin viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:07 ,

��������C klass 220 Automatik ����

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:07 ,

��������Mazda 2 viti 2006����

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:36 ,

Polo 1.4 nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 22:20 ,

Polo 1.4 naft TDI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 21:12 ,

Renault Scenic Automat

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 20:08 ,

Polo 2006

27 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 14:03 ,

Mazda 2 -Automat- 1.4 benzine ����2007

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 22:59 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 22:38 ,

Shitet Nderrohet Bmw 118d Nga Italia (Me Targa)

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 13:49 ,

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 17:28 ,

Mercedes-Benz super gjendje1*

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 18:53 ,

SHITET VW TOURAN 2.0 nafte AUTOMAT VITI 2006 kamjo DSG

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 18:29 ,

��������Polo ���� ����

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 18:28 ,

��������Polo ���� ����

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 15:16 ,

Volkswagen polo

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo 2006 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione