Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 230 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 230 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 13:15
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Okazion Mercedes-Benz C230 Sport Paket Avantgarde ����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online

Dje 22:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

shitet C 204

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Elbasan

�� Shitet �� Benz C Class 2008 Benzine/Gaz 230 Automat����

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 09:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

C 230 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

5 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

Mercedes C class 230 Kompresor Automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 13:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Okazion Mercedes-Benz C230 Sport Paket Avantgarde ����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
19 Maj 20:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz C230 Kompressor Benzin/Gas

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 07:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

����BENZ C230 KOMPRESSOR BENZIN/GAZ SAPOARDHUR��������

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 13:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

shitet C 204

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 08:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Lushnjë

C 230 v6

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Durrës

c230 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 07:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

Mercedes C200 Benzin Automat Avangarde super..

3 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Durrës

Mercedes benc c203

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 10:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet 204

2 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 22:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

C class benzin-gaz

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 16:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Mercedes Benz AMG C230 2.5 BENZINE 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 13:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

Shitet C 230 Kompresor Benzin/Gaz

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Lushnjë

Mercedes benz c klass w203 230 kompressor automat

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 19:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Durrës

Shitet Mercedez-Benz C 230 Benzin-Gaz

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 19:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Durrës

Shitet Mercedez-Benz C 230 - OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 15:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Berat

Mercedez benz C class w203

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Shk 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

benz w203

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

Mercedes-Benz c230 AMG Benzin-gaz

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 22:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Mercedez Benz W203

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 22:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Korçë

benz w203

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 14:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Vlorë

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 01:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

super w203 v6 2.5 benzin

5 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 01:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

super w203 v6 2.5 benzin

5 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet c230 v6 benzin gaz

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 17:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Mercedes Benz C230 AMG Automat

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
Online
24 Jan 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Mercedes Benz C230 V6 BENZINE GAZ SPORT EDITION 2006 MANUAL

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 04:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

C class

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 11:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz C class 230 Nafte.

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 09:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 22:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Elbasan

C clas benzin+gaz

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 20:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Marcedez-Benz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 13:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Lushnjë

Mercedes benz c klas avangarde w204 230 benzin automatik

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 22:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Pogradec

Okazion C Class 230 4Matic

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 12:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Lezhë

Cupe

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 15:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Elbasan

Benz

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 13:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Lushnjë

Mercedes benz w204 c klass 230 v6 benzin avangard

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 06:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet mercedez benz c klas 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Durrës

Shiten disqe Mercedes Benz

320 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 12:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Mercedez - benz C230

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Mercedenc benc

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 10:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Lushnjë

Mercedes benz w204 c klass 230 v6 benzin avangarde

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 21:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Lezhë

Oferte

11 111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 17:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Ofert

111 111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 18:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Vjen me porosi nga gjermania

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 14:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Durrës

W203 bezin-gaz Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz C 230 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione