Kolonjë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Dhj 14:00 Dyqani ,

U SHIT SsangYong Rexton 2.7 xdi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 15:29 Dyqani ,

U SHIT Peugeot 2008 1.6 BlueHdi viti 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Dhj 16:47 Dyqani ,

U SHIT Ford C-max 1.6 tdci

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 15:07 Dyqani ,

U SHIT Volkswagen Tiguan 2.0 tdi viti 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 14:59 Dyqani ,

U SHIT Hyundai Santa fee 2.2 crdi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Dhj 15:59 Dyqani ,

U SHIT Toyota Rav4 2.2D viti 2007

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Nën 15:08 Dyqani ,

U SHIT Lancia Ypsilon 1.3 mjt

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 15:08 Dyqani ,

U SHIT Lancia Ypsilon 1.2i viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 20:29 ,

okazion

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 00:04 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus sw 1.6 tdci Titanium viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 22:03 Dyqani ,

U SHIT Mercedes Benz A 150

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Nën 10:26 Dyqani ,

U SHIT Fiat Panda 1.2i viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Nën 10:26 Dyqani ,

U SHIT Audi A3 1.6 fsi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 10:06 ,

Shesh Ml270

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 10:45 Dyqani ,

U SHIT Ford C-max Titanium 1.6 tdci

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 12:54 ,

Okazion

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 14:13 Dyqani ,

U SHIT Honda Jazz 1.4 benzin-gas viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 14:10 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p 1.4 tdci viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 10:23 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus 5p 1.6 tdci Titanium viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Tet 20:10 ,

Shes shtepi ne erseke 2+1 80m2

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
29 Tet 19:29 Dyqani ,

U SHIT Audi A3 1.9 tdi viti 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 12:00 Dyqani ,

U SHIT Fiat Grande Punto 1.3 mjt

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Tet 19:01 Dyqani ,

U SHIT Ford C-max 1.6 tdci viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Tet 12:28 Dyqani ,

U SHIT Volkswagen Golf 6 1.6 benzin-gas viti 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 23:14 Dyqani ,

U SHIT Hyundai Tucson viti 2006 2.0 crdi

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 22:18 Dyqani ,

U SHIT Hyundai Tucson 2.0 crdi viti 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 11:44 Dyqani ,

U SHIT Toyota Yaris 1.3i viti 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Tet 20:23 Dyqani ,

U SHIT Toyota Auris 1.4 D

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 17:34 Dyqani ,

U SHIT Citroen C3 1.4 hdi viti 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Tet 11:37 Dyqani ,

U SHIT Suzuki Grand Vitara 1.9 ddi viti 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 11:37 Dyqani ,

U SHIT Kia Sorento viti 2008 2.5 crdi

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 16:35 Dyqani ,

U SHIT Toyota Aygo 1.0 Automatike

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Tet 17:18 Dyqani ,

U SHIT Hyundai Tucson 2.0 crdi viti 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Sht 13:15 ,

Shitet motori

400 LEK

Viti: 2008
21 Sht 08:46 ,

Ford transit

1 500 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:31 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus 1.6 tdci Titanium 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Sht 21:03 ,

Shitet Opel Vectra

700 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 12:39 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus Titanium 1.6 tdci viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 12:21 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione