Kolonjë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 23:38 ,

Audi a4

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 17:14 Dyqani ,

U SHIT Fiat Doblo 1.3 mjt

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 12:06 ,

Bmw 525 ��������

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 20:08 ,

Shtepi ne erseke

3 600 000 LEK

Numri i dhomave: 3
20 Shk 09:53 Dyqani ,

U SHIT VW Golf 1.6 benzine-gas, viti 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 12:36 Dyqani ,

U SHIT Kia Ceed sw viti 2010 1.6 crdi

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 21:49 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 12:18 Dyqani ,

U SHIT Volvo V50 2.0D viti 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Shk 16:36 ,

SHTEPI PRIVATE ERSEKE Kolonje

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
09 Shk 17:39 ,

Erseke

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 12:47 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p Titanium 1.4 tdci viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 16:06 ,

vetura Nissan Qashqai 1.6

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Shk 09:39 Dyqani ,

U SHIT Kia Sportage 2.0 diesel Viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 09:15 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 16:18 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Matiz 1.0 benzin-gas viti 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Jan 09:37 Dyqani ,

U SHIT Fiat Doblo Maxi 1.4 benzin-gas viti 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Jan 13:59 Dyqani ,

U SHIT Mitsubishi ASX 1.8 DI-D 150CV viti 2014

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Jan 13:08 Dyqani ,

U SHIT Nisan Micra 1.2 benzin automatike

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Jan 11:31 ,

Apartament ne qender te Ersekes

2 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
16 Jan 08:50 Dyqani ,

U SHIT Opel Meriva 1.4 benzin

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 22:35 ,

futgon

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 15:07 Dyqani ,

U SHIT Ford Galaxy 2.0 tdci Titanium viti 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 13:11 ,

Shitet golf 2 me letra

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 14:42 ,

shitet ose ndrohet

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 17:47 ,

Avangard 270 Manual

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 12:31 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 10:19 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus sw 1.8 tdci viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Jan 13:50 Dyqani ,

U SHIT Mercedes Benz Vito viti 2009 220 cdi

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 10:32 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 1.4 tdci

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Dhj 20:06 ,

Shitet benci

12 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 14:00 Dyqani ,

U SHIT Renault Modus 1.5 hdi viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 14:00 Dyqani ,

U SHIT Seat Altea 2.0 tdi viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione