Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Microsoft Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Xbox 360 , 863
Xbox one , 220
Xbox One S , 177
Xbox One X , 67

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Konzolatë për lojëra | Microsoft | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:19 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox One S

21 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:10 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Lojra Xbox 360

10 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:09 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360 Slim  ·  Tiranë

Xbox 360 Slim 20 Lojra

99 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:53 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

15 Disqe origjinale Xboxi

500 LEK

Online
Dje 11:52 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox one  ·  Fier

Lojra Xbox One

50 LEK

Online
Dje 08:26 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360 Slim  ·  Tiranë

Xbox 360s shitet 100€

100 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 22:12 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox one  ·  Tiranë

xbox one

12 000 LEK

15 Pri 16:12 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox one S 1 TB

24 000 LEK

15 Pri 15:10 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Microsoft Xbox Series Controller

69 EUR

15 Pri 14:29 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Shitet Xbox X 1TB

550 EUR

15 Pri 14:07 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Berat

controller Xboxi

180 EUR

Online
15 Pri 14:07 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Berat

Xbox Serias X

480 EUR Çmimi me zbritje

Online
14 Pri 19:24 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Fier

Shiten leva per XBOX origjinal

1 000 LEK

Shitësit të Besuar
14 Pri 17:34 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox Seria S!!!

29 000 LEK

14 Pri 13:12 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

X box Classic

7 LEK

14 Pri 13:12 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Xbox Power Supply

20 LEK Çmimi me zbritje

14 Pri 09:48 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Xbox Series X nga amerika

500 LEK Çmimi me zbritje

14 Pri 09:47 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360 Slim  ·  Tiranë

Xbox Elite controller okazion v1 dhe v2

1 EUR Çmimi me zbritje

13 Pri 16:20 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox one  ·  Tiranë

timon i ri Hori Xbox one - X - S - PC w10

20 000 LEK

12 Pri 22:22 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox one  ·  Korçë

Shitet loja "Rocket League"

2 000 LEK

12 Pri 17:44 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

shitet xbox

22 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
11 Pri 12:05 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Fier

XBOX ONE S

22 000 LEK

11 Pri 10:30 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Berat

Lojera xbox360

20 LEK

10 Pri 19:02 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Xbox 360E & 3 CD-Game

80 EUR

09 Pri 17:34 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Vlorë

Seria xbox s

250 EUR

09 Pri 05:19 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

asus rog ally z1 extreme

70 000 LEK

09 Pri 05:19 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

asus rog ally z1 extreme

70 000 LEK

09 Pri 05:18 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Shkodër

Xbox 360 me 2 leva + 38 Lojra

180 EUR Çmimi me zbritje

05 Pri 20:27 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

X box serie s

280 EUR

Shitësit të Besuar
05 Pri 19:43 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360 Slim  ·  Elbasan

xbox 360 s

80 EUR

05 Pri 16:01 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

XBOX 360E + 12 Lojra

80 LEK

04 Pri 08:23 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Lezhë

Lojra per Xbox One

03 Pri 16:08 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox one  ·  Berat

xbox elite 2

70 EUR Çmimi me zbritje

01 Pri 08:47 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Fier

OKAZION 5 lojra xbox one

4 000 LEK

31 Mar 21:06 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Durrës

Xbox one s

160 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Konzolatë për lojëra | Microsoft | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione