Kolonjë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Pri 18:56 Dyqani ,

U SHIT VW Polo ◻1.2 benzine - gas

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 10:24 Dyqani ,

U SHIT Renault Master T28/120 2.5 dCi viti 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:26 Dyqani ,

U SHIT Renault Grand Scenic viti 2007 1.5 hdi

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 09:25 Dyqani ,

U SHIT Fiat Sedici viti 2008 1.9 mjt 4x4

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:05 ,

SHITET

25 LEK

13 Pri 16:42 Dyqani ,

U SHIT Opel Corsa viti 2008 1.3 cdti

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 15:13 Dyqani ,

U SHIT Ford Transit viti 2008 2.4 cdti

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 18:13 Dyqani ,

U SHIT Volkswagen Passat 2.0 TDI viti 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 16:12 Dyqani ,

U SHIT Fiat Grande Punto viti 2007 1.3 mjt

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 16:12 Dyqani ,

U SHIT Fiat Croma 2.4 mjt viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 10:35 Dyqani ,

U SHIT Kia Ceed 1.6 crdi viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Mar 16:05 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p viti 2010 1.4 tdci

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Mar 16:05 Dyqani ,

U SHIT Fiat Punto Evo, 1.3 mjt, viti 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta Titanium viti 2010 1.4 tdci

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta Titanium viti 2009 1.4 tdci

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Hyundai i-20 benzin-gas viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Citroen C4 1.6 hdi viti 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Ford C-Max 1.6 tdci viti 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Toyota Avensis 2.0 D-4d sw viti 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 15:53 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Captiva 2.0 VCDi viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 14:25 ,

benz

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 20:06 ,

benc

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 20:25 ,

C clas 270 Okazion..

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 14:07 ,

Benz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 16:20 ,

Ford galaxy

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Mar 16:12 ,

Ford galaxy

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione