Kolonjë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:16 Dyqani ,

Suzuki Sx4 viti 2007 1.6 D

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Dyqani ,

Mercedes-Benz CLS 350 CDI

Historiku i makinës

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:35 Dyqani ,

Mercedes-Benz S 350 d Maximum

Historiku i makinës

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:34 Dyqani ,

Opel Mokka 1.6 cdti Cosmo viti 2015

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:34 Dyqani ,

Ford EcoSport viti 2015 1.5 tdci

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:34 Dyqani ,

Subaru Forester viti 2010 2.0D

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:34 Dyqani ,

BMW X5 3.0 benzin-gas viti 2008

Historiku i makinës

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Dyqani ,

Land Rover Discovery 3 2.7 tdv6 viti 2006

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Dyqani ,

Hyundai Santa Fee, 2.2 D, viti 2007

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Dyqani ,

Fiat Sedici 4x4 viti 2007 1.6 benzin-gas

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:33 Dyqani ,

Fiat Sedici 1.9 mjt 4x4

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:33 Dyqani ,

Mercedes Benz R class 320 cdi

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Dyqani ,

Opel Zafira viti 2008 1.6 benzin-gas

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Opel Zafira viti 2007 1.9 cdti

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Ford C-Max Titanium viti 2008 1.6 tdci

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Ford C-Max 1.6 tdci viti 2008 Titanium

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Ford S-Max Titanium 2.0 tdci viti 2010

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Toyota Corolla Verso viti 2008 2.2 D

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Mazda 5 viti 2006 2.0 D

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Renault Scenic, 1.5 dci, viti 2011

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:32 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 benzin-gas viti 2014

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Toyota iQ 1.0 viti 2010

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Honda Jazz 1.2 benzin-gas viti 2012

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.0 benzin viti 2008

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3 benzin 5p

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Peugeot 207 viti 2006 1.4 benzin

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Peugeot 206 Plus viti 2009 1.4 hdi

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Peugeot 107, 1.0 benzine viti 2009

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Chevrolet Matiz viti 2006 800 benzin

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Fiat Punto Classic viti 2005 1.2 benzin

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Fiat Panda, 1.3 mjt, viti 2012

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:31 Dyqani ,

Peugeot 308 viti 2011 1.6 HDi 112CV CC

Historiku i makinës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:30 Dyqani ,

Alfa Mito 1.4 t-jet viti 2010

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:30 Dyqani ,

Ford Focus 5p viti 2006 1.6 tdci

Historiku i makinës

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:29 Dyqani ,

Audi A3 2.0 tdi 2004

Historiku i makinës

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Dyqani ,

W Golf 1.6 benzin-gas highline

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 Dyqani ,

Toyota Corolla 2.0D

Historiku i makinës

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Dyqani ,

BMW 530d viti 2006

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 Dyqani ,

Audi A4 sw 2.0 tdi viti 2008

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:05 Dyqani ,

Opel Astra sw viti 2006 1.7 cdti

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:05 Dyqani ,

Opel Astra sw viti 2005 1.7 cdti

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:05 Dyqani ,

Opel Astra sw 1.7 cdti viti 2013

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:04 Dyqani ,

Citroen C5 2.0 HDi Exclusive

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione