Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kolonjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kolonjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:09 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Kolonjë

ofertë kredi

1 000 EUR

Online
Dje 11:09 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Kolonjë

Peugeot 207 viti 2010 1.4 hdi 68cv

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:09 Auto sallon Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Kolonjë

YAMAHA XP 530 D-A TMAX DX 2018

12 600 EUR

Shitësit të Besuar
17 Korr 14:31 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Kolonjë

ofertë kredi

Online
16 Korr 11:07 Shtëpi  ·  Kolonjë

Shitet vilë Ersekë

Numri i dhomave: 5
Online
14 Korr 19:31 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Kolonjë

Kredi për ndërtim

14 Korr 19:27 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Kolonjë

Kredi për blerje toke

13 Korr 20:30 Makina dhe Vegla  ·  Kolonjë

Mjete ndertimi

15 000 EUR

13 Korr 18:28 Punë  ·  Të tjera  ·  Kolonjë

Ne rekrutojmë njerëz dinamikë

11 Korr 06:09 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kolonjë

Këlysh malteze për shitje.

10 Korr 19:17 Truall/Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kolonjë

Shitet toke ne Shelegur Erseke

120 000 EUR

08 Korr 13:16 Të tjera  ·  Kolonjë

Zagar seter

50 EUR

05 Korr 21:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kolonjë

SHITET SUPER GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 23:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kolonjë

Shesim

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 19:26 Të tjera  ·  Kolonjë

Shazllone

18 Qer 13:34 Të tjera  ·  Kolonjë

Zagar seter

50 EUR

11 Qer 09:47 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kolonjë

WU LING 207

1 900 000 LEK

22 Maj 11:29 Truall/Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kolonjë

Toke

500 LEK

18 Maj 21:03 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  3006  ·  Kolonjë

Shitet disku

8 000 LEK

16 Maj 15:05 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Kolonjë

Shiten kompjutera per salle interneti

1 000 EUR

04 Maj 19:12 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kolonjë

Mitsubishi L200 e 2011 ne gjendje shum te mire

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 17:15 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kolonjë

TOYOTA YARIS 2400€ OKAZION

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Kolonjë

Mercedes Benz w203

5 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kolonjë

Shitet mjeti për arsye emigrimi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 20:50 Artikuj për koleksion  ·  Kolonjë

Qilim artizanal

200 LEK

10 Pri 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Kolonjë

Ford galaxy

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 11:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Kolonjë

Okazion

2 400 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione