Kolonjë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Sht 00:10 ,

Audi audi

50 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Sht 08:50 ,

Shes c220_ml270

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 13:50 ,

Shitet për arsye emigrimi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 12:01 Dyqani ,

U SHIT Opel Corsa 5p 1.2 benzin

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Sht 10:30 ,

Mercedes benz sprinter

2 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 14:57 Dyqani ,

U SHIT Chevrolet Captiva 2.0 vcdi viti 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 21:13 Dyqani ,

U SHIT Volkswagen Golf V plus 1.6 fsi viti 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Sht 20:48 ,

Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Gush 09:42 Dyqani ,

U SHIT Ford Kuga Titanium 2.0 tdci viti 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 09:22 Dyqani ,

U SHIT Ford C max viti 2008 1.6 tdci

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Gush 09:01 Dyqani ,

U SHIT Fiat Bravo 1.4i viti 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Gush 12:21 ,

Furgon 209

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 14:02 ,

Furgon 209

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 11:05 Dyqani ,

U SHIT Opel Corsa 1.2 5p

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Gush 21:38 ,

Motor 125 cc

300 LEK

Viti: 2008
15 Gush 08:50 Dyqani ,

U SHIT Opel Astra 1.3 cdti viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Gush 18:31 ,

X5Okazioz

4 000 EUR

06 Gush 12:01 ,

Mercedes Ml 270

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 23:29 Dyqani ,

U SHIT Fiat Punto clasic benzin-gas viti 2009

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Gush 20:48 Dyqani ,

U SHIT Grande Punto 1.3 mjt viti 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 01:12 ,

Golf

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 22:23 ,

LEXUS RX 350

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Korr 12:46 ,

ML 350

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 20:27 ,

Shes Kalin

60 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Korr 16:44 ,

She's ml270 c class 220 kamjon 609

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 17:26 ,

Toyota Rav4 super okazion!!

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:50 ,

Toyota Rav 4 super okazion!!

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 11:41 ,

C class

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione