ford | Kolonjë | Automjete | Makina

Ford , 48

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford,kategori Makina,ose vendndodhje Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford Të gjitha | Makina | Kolonjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:21 Dyqani ,

Ford kuga viti 2012 2.0 tdci Titanium

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 Dyqani ,

Ford C-Max 1.6 tdci viti 2008 Titanium

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:19 Dyqani ,

Ford S-Max Titanium 2.0 tdci viti 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:17 Dyqani ,

Ford Fiesta 5p viti 2007 1.4 tdci

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:17 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:17 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 benzin-gas viti 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:17 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 tdci Titanium km 81.000

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:14 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 tdci 5p Titanium viti 2011

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:11 Dyqani ,

Ford Mondeo sw 2.0 tdci Titanium viti 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:11 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 tdci sw Titanium viti 2011

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:10 Dyqani ,

Ford Focus sw 1.6 tdci Titanium 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 Dyqani ,

Ford Focus Titanium

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:09 Dyqani ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCi LX

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 18:39 Dyqani ,

U SHIT Ford Transit Connect viti 2009 1.8 tdci

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 18:38 Dyqani ,

U SHIT Ford Ka ◻1.3 diesel ◻Viti 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 09:50 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p 1.4 benzin viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 15:35 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus 1.8 tdci sw viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 10:19 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta Titanium 1.2 benzin-gas

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 15:13 Dyqani ,

U SHIT Ford Transit viti 2008 2.4 cdti

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 16:05 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p viti 2010 1.4 tdci

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta Titanium viti 2010 1.4 tdci

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta Titanium viti 2009 1.4 tdci

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:54 Dyqani ,

U SHIT Ford C-Max 1.6 tdci viti 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 16:20 ,

Ford galaxy

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Mar 16:12 ,

Ford galaxy

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Shk 12:47 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p Titanium 1.4 tdci viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Jan 15:07 Dyqani ,

U SHIT Ford Galaxy 2.0 tdci Titanium viti 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 10:19 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus sw 1.8 tdci viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Jan 10:32 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 1.4 tdci

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 16:47 Dyqani ,

U SHIT Ford C-max 1.6 tdci

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 00:04 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus sw 1.6 tdci Titanium viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 10:45 Dyqani ,

U SHIT Ford C-max Titanium 1.6 tdci

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 14:10 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p 1.4 tdci viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 10:23 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus 5p 1.6 tdci Titanium viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Tet 19:01 Dyqani ,

U SHIT Ford C-max 1.6 tdci viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 08:46 ,

Ford transit

1 500 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:31 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus 1.6 tdci Titanium 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Sht 12:39 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus Titanium 1.6 tdci viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 12:21 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 09:42 Dyqani ,

U SHIT Ford Kuga Titanium 2.0 tdci viti 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 09:22 Dyqani ,

U SHIT Ford C max viti 2008 1.6 tdci

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 11:14 ,

Shitet Ford Fokus

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 12:57 ,

FORD FOKUS

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford | Të gjitha | Makina | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione