Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MAN Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

114L , 1
124.400 , 1
19.242 , 41
32.364 , 46
33.422 , 26
8-163 , 19
Bb , 4
FE , 53
Model Tjeter , 838
TGA , 279
TGL , 34
TGM , 18
TGS , 158
TGX , 91

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Tiranë

Man tga/ benz/ balestra

2 000 EUR

Sot 13:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGS  ·  Fier

Man tgs 26.440

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:08 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Lushnjë

Shite man

14 000 EUR

Sot 10:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Berat

MAN TGL

13 500 EUR

Sot 06:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Krujë

TG 460 A

40 EUR

Dje 22:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  33.422  ·  Berat

SHITET MAN 4 AKS

30 EUR

Dje 22:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Man 41-463

Dje 20:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Kurbin

Shitet ose ndrrohet

11 000 LEK

Dje 09:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Man 19.322 4x4

25 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 10:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Lushnjë

MAN TGA 430

22 000 EUR

24 Maj 14:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Tiranë

Man Tga

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
23 Maj 09:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Vlorë

❌MAN TGA 460 koke❌

9 999 EUR

23 Maj 06:42 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Krujë

TG 460 A

40 EUR

22 Maj 14:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Pogradec

Rimorkio GNIOTPOL

11 000 EUR

21 Maj 22:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  19.242  ·  Tiranë

Kamion Man

45 000 EUR

21 Maj 21:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGX  ·  Kukës

Shitet - Kamion MAN TGX 680

23 300 EUR

21 Maj 21:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Kukës

Shitet - Kamion Man

1 EUR

20 Maj 22:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  FE  ·  Tiranë

Shitet Man super gjendje

35 000 EUR

20 Maj 20:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

PJESE PER MAN tga 18.480

20 Maj 20:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

PJES PER MAN 8-224

20 Maj 20:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Kavajë

PJES PER MAN TGA 18-480

20 Maj 12:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  TGA  ·  Durrës

2008 Karrotrec Man 2 vendësh

18 000 EUR

20 Maj 04:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Man

26 EUR

19 Maj 20:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet Bizarke

48 000 EUR

18 Maj 11:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet Rimorkio

3 700 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 20:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

man lions 2005

1 LEK

17 Maj 20:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet man lions 2005

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione