Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 270 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 270 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:39 Makina , Fier

E 270 NAFT 2003 FULL OPSION

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:12 Makina , Elbasan

Mercedes Benz w203

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:16 Makina , Durrës

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 16:59 Makina , Elbasan

Shitet sprinter

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 10:57 Makina , Tiranë

Shitet makina me dokumenta te rregullta ne gjendje te mire

2 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 14:42 Makina , Gjirokastër

Kamjocin Sprinter

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 12:29 Makina , Korçë

Super makine

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 10:28 Makina , Fier

mercedes 270

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 22:56 Makina , Tepelenë

ML 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 14:11 Makina , Korçë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 11:14 Makina , Vlorë

Look Evo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 10:53 Makina , Tiranë

Mercedez benc W210 E270

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 01:17 Makina , Durrës

Shitet: Clk 270

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

Benz CLK Auto, Nafte krahu anglez

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:52 Makina , Tiranë

Shitet mercedez benc 211

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 23:07 Makina , Elbasan

Mercedes Benz w203

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 19:28 Makina , Korçë

E class 270

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
20 Sht 14:17 Makina , Vlorë

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 07:11 Makina , Dibër

Sprinter 316 cdi

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 10:37 Makina , Tiranë

Shitet e class cmim Okazion

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:22 Makina , Gjirokastër

Mercedez-Benc-E270

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 20:34 Makina , Tiranë

ML 270 4x4

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 17:53 Makina , Fier

Mercedes-Benz E270 w211

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Sht 15:46 Makina , Dibër

shitet ose ndrohet 3.000 euro

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 15:39 Makina , Pogradec

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 22:12 Makina , Tiranë

E class

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 20:58 Makina , Korçë

Makine ne shitje

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 00:31 Makina , Tiranë

Shitet e class cmim Okazion

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 18:35 Makina , Tiranë

SHITET mercedez benz e clas 270 cdi look evo

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 17:45 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ W211 270CDI

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 15:08 Makina , Fier

Shitet Mersedes w203 CDI 270

280 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 14:03 Makina , Fier

Mercedes-Benz

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
14 Sht 22:53 Makina , Vlorë

Mercedes benz. 416

11 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Sht 13:30 Makina , Tiranë

E-class Evo

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 11:48 Makina , Tiranë

E class 2004

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 03:04 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz w203 270 CDI

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 22:05 Makina , Tiranë

Mercedes E clas

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 16:58 Makina , Fier

Shitet w203 2.7 cdi

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 19:02 Makina , Shkodër

Cdi

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Sht 18:21 Makina , Elbasan

Mercedes E270 cdi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

06 Sht 05:47 Makina , Vlorë

Shitet ML 270 Benz 3800€

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 19:04 Makina , Shkodër

Okazion Evo 3500€

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Sht 11:30 Makina , Fier

C270 AUTOMAT LOOK 2006

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 13:15 Makina , Fier

Karrotrec sprinter 616

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 21:19 Makina , Tiranë

Mercedes

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 17:17 Makina , Vlorë

Benz 270 super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 08:07 Makina , Tiranë

Shitet Benz E class

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 09:54 Makina , Pogradec

Shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Gush 21:16 Makina , Durrës

Okazin 2.6 lek

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 21:15 Makina , Fier

W210 e270cdi

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Mercedes-Benz 270 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione