Kolonjë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:35 Dyqani ,

Renault Kangoo 1.5 dci viti 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:35 Dyqani ,

Peugeot Partner viti 2010 1.6 benzin-gas

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:35 Dyqani ,

Ford Transit Connect viti 2009 1.8 tdci

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 Dyqani ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCi LX

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:35 Dyqani ,

Fiat Fiorino 1.3 M-JET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:34 Dyqani ,

Fiat Doblo 1.9 mjt viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:34 Dyqani ,

Fiat Doblo viti 2008 1.9 mjt

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:33 Dyqani ,

Fiat Ducato viti 2016 2.3mjt

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:33 Dyqani ,

Fiat Ducato 33 2.3 MJT

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:33 Dyqani ,

Hyundai H-1 2.5 crdi viti 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:32 Dyqani ,

Toyota Hiace 2.5D4D viti 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 Dyqani ,

Opel Movano 2.5 cdti viti 2006

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:50 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta 5p 1.4 benzin viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 15:35 Dyqani ,

U SHIT Ford Focus 1.8 tdci sw viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 15:34 Dyqani ,

U SHIT Audi A4 viti 2006 2.0 tdi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 11:27 ,

Shes ml

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 10:19 Dyqani ,

U SHIT Ford Fiesta Titanium 1.2 benzin-gas

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 18:56 Dyqani ,

U SHIT VW Polo ◻1.2 benzine - gas

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 10:29 ,

OPEL VECTRA FULL

2 890 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 10:24 Dyqani ,

U SHIT Renault Master T28/120 2.5 dCi viti 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:26 Dyqani ,

U SHIT Renault Grand Scenic viti 2007 1.5 hdi

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 09:25 Dyqani ,

U SHIT Fiat Sedici viti 2008 1.9 mjt 4x4

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:05 ,

SHITET

25 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione