Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Kolonjë

Acura , 1
Audi , 25
BMW , 12
Chevrolet , 4
Citroën , 8
Fiat , 38
Ford , 67
Honda , 6
Hyundai , 9
Jaguar , 1
Jeep , 2
Kia , 5
Lada , 1
Lancia , 3
Lexus , 2
Mazda , 2
MINI , 1
Mitsubishi , 11
Nissan , 11
Opel , 21
Peugeot , 8
Porsche , 1
Renault , 13
Rover , 2
Seat , 3
Škoda , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 3
Toyota , 26
Volvo , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kolonjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kolonjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:42 Dyqani Makina , Kolonjë

Porsche Cayenne 4.8 Turbo 520 CV

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:38 Dyqani Makina , Kolonjë

Toyota Rav 4 ▫️viti 2010 ▫️2.2 D 150cv

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:23 Makina , Kolonjë

Shitet Honda CRV

2 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 11:39 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Ford Fiesta 5p 1.4 tdci 82cv Titanium

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 14:46 Makina , Kolonjë

Mitsubishi L200

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 18:20 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Corolla 2.0 16v D-4D 116cv

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 20:26 Makina , Kolonjë

Shitet Benz 2000,modeli 124,i goditur

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Jan 17:52 Makina , Kolonjë

Shes/Ndrroj

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Jan 17:49 Makina , Kolonjë

Audi A3 sheitet/ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Dhj 21:14 Makina , Kolonjë

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Dhj 12:08 Makina , Kolonjë

Mitsubishi L200 super gjendje

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 05:58 Makina , Kolonjë

Nisan

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 14:20 Makina , Kolonjë

Okazion Audi A4 1.9

1 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Dhj 12:31 Makina , Kolonjë

SHITET MERCEDES BENZ C200 CDI

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 13:48 Makina , Kolonjë

Shitet Mercedes Benz C200 CDI

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 19:45 Makina , Kolonjë

Shitet Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 00:13 Makina , Kolonjë

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 12:12 Makina , Kolonjë

Petro

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
30 Sht 09:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Volkswagen Golf viti 2007 1.9 tdi 105cv

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 14:50 Makina , Kolonjë

Shitet Okazion!!!!

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 16:09 Makina , Kolonjë

MB benc C200 naft manual-Super gjendje

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Gush 20:50 Makina , Kolonjë

Shitet w202

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Korr 20:22 Makina , Kolonjë

Shitet Fiat Bravo 2010 1.4 benzin/gaz

3 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 10:47 Makina , Kolonjë

Shitet Okazion!!!!

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 10:20 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Audi A6 viti 2011 3.0 TDI 240 CV Quattro

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 11:04 Makina , Kolonjë

Shitet

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 21:15 Makina , Kolonjë

Makine me vaj per djegje

50 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 09:53 Makina , Kolonjë

Golf

Viti: 1986
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Maj 14:17 Makina , Kolonjë

ML 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 18:58 Makina , Kolonjë

L200 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 10:54 Makina , Kolonjë

Shitet Ford Transit viti 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 21:33 Makina , Kolonjë

Motor 2.5

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 20:38 Makina , Kolonjë

Fellnet

150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 18:27 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Volkswagen Golf 6 viti 2011 1.6 benzin-gas

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 13:48 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Mazda 2 viti 2006 1.2 benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Mar 15:50 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Land Rover Range Rover Sport 3.0 sdv6

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 15:50 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Freemont viti 2012 2.0 mjt

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 19:05 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Grande Punto 1.3 mjt

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 17:10 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Grande Punto viti 2007 1.3 mjt

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 18:43 Makina , Kolonjë

Nissan navara

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 16:56 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Punto Evo viti 2012 1.3 mjt

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 16:56 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Mercedes Benz B 200 cdi viti 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 09:24 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Ducato 33 2.3 MJT

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 17:02 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Honda CR-V 2.2 D

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:02 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Citroen Xsara Picasso viti 2006 1.6 hdi

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 09:00 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Grande Punto viti 2009 1.2 benzin km 39.000

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 18:03 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Ford Fiesta 1.4 benzin-gas viti 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 18:03 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Suzuki Swift 1.3 benzin 5p

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Shk 14:24 Makina , Kolonjë

ford fiesta

800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 11:59 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Jaguar Xj L 3.0 D

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kolonjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione