cadi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cadi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj cadi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:28
Linku:
,

Caddy Max 2012 kady kadi cady cadi VW Volkswagen

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:32
Linku:
,

Passat 2.0 TDI Highline 2008

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 17:10 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 ,

OKKAZION! E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 ,

Cadi 1.6 Me liber servisi 3700 Euro Me dogan

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 ,

Toyota Corolla Verso

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:44 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 ,

ML 280 Cdi 2007 Nga gjermania 250 mij km

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:14 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZIN 2007 SUPER��

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 ,

Disqe Origjinale Ford 18”

360 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:56 ,

BMW 530d viti 2009

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:56 ,

��������C klass 220 Automatik ����

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 ,

Toyota Aygo 1.0 Viti 2007 Automatike Super Gjendje

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:32
Linku:
,

Passat 2.0 TDI Highline 2008

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:16 ,

Volkswagen Caddy kadi cadi cady Maxi 2.0 naft 2016 VW

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:28
Linku:
,

Caddy Max 2012 kady kadi cady cadi VW Volkswagen

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:45 ,

diagnostifikues obd2

1 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 23:48 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 09:05 Dyqani ,

OKAZION PER PAK DIT ✅ TOYOTA YARIS 1.0 ✅

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 09:05 Dyqani ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 ( Mundesi Nderrimi)

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 09:05 Dyqani ,

Mercedes Benz c220 (Motor EVO) ✅OKAZION✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 08:12 ,

VW CADI VITI 2007 KAMJE MANUAL

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 00:27 ,

����Mercedes Benc ML 350 Bluetec 4-Matic 193.000 KM Nderohet

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 12:51 Dyqani ,

Audi S8 Plus Full Option

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Qer 12:08 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 14:25 ,

Toyota Land Cruiser GX❌❌❌ OKAZION❌❌❌

9 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 13:14 ,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 11:24 ,

E class ❌Super Okazionnn❌

12 480 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 14:29 ,

paggio x9

750 EUR

Viti: 2002
03 Qer 11:31 ,

Peugeot 206 1.4 B/G 70.000 km

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 17:27 ,

Hummer H2

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 12:43 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 17:03 ,

Mercedes Benz Cls 2008 Sapo ardhur nga italia me dogan!!

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 13:56 ,

Mercedes Benz CLK 240 Benzin + Gaz Cmimi Disk

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 21:38 ,

VW TOURAN 1.9 TDI HIGHLINE DSG7 6+1 vende

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 22:59 ,

VW GOLF 1.6sr Trendline DSG 7 motorr i thjeshte

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 20:22 ,

Wv cadyy cady

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 19:42 ,

OKAZION !! OPEL INSIGNIA- Benzin-Gaz-2010

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:34 ,

Passat automat 2008 Okazion ke

4 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 19:09 ,

Passat 2.0 TDI Automat - FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 08:14 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 09:56 ,

Makina eshte super gjendje servis total para 1 muaji

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 09:53 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:53 ,

Passat automat 2008 Okazion per 3 dit !!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj cadi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione