Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cadillac - Makina Të gjitha në Shqipëria

Cadillac , 177
Audi , 61
BMW , 20
Ford , 5
Fiat , 4
Citroën , 2
Smart , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Bentley , 1
Ferrari , 1
GMC , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Opel , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cadillac,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cadillac Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:26 Makina , Tiranë

Bmw 325d (330) super full

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:58 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:57 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade Esv

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:48 Makina , Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:46 Makina , Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:31 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade Ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:36 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 07:34 Makina , Durrës

Cadillac bls

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 02:02 Makina , Elbasan

Kjo eshte Okazion

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Sht 13:00 Makina , Durrës

Range Rover 5.0 Autobiography 2012 (Gaz Benzine)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 12:59 Makina , Durrës

Mercedes S 550 Super Full

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Sht 12:58 Makina , Durrës

VW Touareg Super Full (Gaz - Benzine) 3.6

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 08:46 Makina , Fier

Cadillac SRX-4 4x4 3.6L VVT Full Performance 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 20:31 Makina , Lezhë

Suzuki 4x4

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 19:58 Makina , Fier

Cadillac SRX Luxury Edition, 3.6L VVT , White Perl

13 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 15:48 Makina , Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 11:15 Makina , Vlorë

Shiten fuoristrada X5 dhe ML

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:15 Makina , Vlorë

✅Volkswagen golf plus ✅2005 ✅1.6 benzin ✅Manual 6 marsha +

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:14 Makina , Vlorë

Look Evo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 11:13 Makina , Vlorë

Ford Ranger

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 11:11 Makina , Vlorë

Makina me Qera Vlore

30 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Sht 11:09 Makina , Vlorë

✅ VOLVO V50 ������ ✅KAMBIO AUTOMATIKE ✅Viti 2008 ✅2.0 NAFTE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:20 Makina , Tiranë

Range rover Evoque 2.2 diesel automat.

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 10:16 Makina , Tiranë

Cadillac Deville - 7.2 benzin - Automat -RETRO

Viti: 60-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:15 Makina , Tiranë

Okazion- Porsche Cayenne 2014 Look 2017 -31 mije €

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 09:37 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade Esv

36 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Sht 08:42 Makina , Durrës

SHITET RANG ROVER SPORT LOOK SVR 2020

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Sht 20:32 Dyqani Makina , Tiranë

CADILLAC FLEETWOOD, VITI 1990, AUTOMATIKE,MOTORR 4.9 BENZINE

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 15:59 Makina , Durrës

Cadillac Escalade

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 17:42 Makina , Durrës

Cadillac

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 10:10 Makina , Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte (Benzin-Gaz)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 09:42 Makina , Durrës

SUPER GJENDJE CMIM OKAZION ME KESH

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 00:04 Makina , Durrës

Range Rover Evoque����Black Edition Prestige����Extra Full

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 00:04 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 19:50 Makina , Durrës

Cadillac escalade 6.0 benzin. 2003. 160 milje

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 13:49 Makina , Vlorë

�� , ������������ : Mercedes Benz C Class look 2005

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 13:13 Makina , Vlorë

��AUDI A6 QUATTRO4X4 VITI 2006 3.0 tdi

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 08:07 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet Cadillac Escalade

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 18:40 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut max 60% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 16:11 Makina , Tiranë

JEEP Wrangler SAHARA Rubicon shitet nderrohet klering

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 22:49 Makina , Elbasan

Blej makina poshte tregut MAX 50%KESH

501 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Gush 11:44 Makina , Fier

Cadillac Escalade 6.2 Gaz Benzin - 0692173353

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:05 Makina , Vlorë

Audi A6 3.0 TDI Automat look S6 ne super gjendje

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 19:49 Makina , Vlorë

Okazionnn vetem per 2 dite Mercedes benz E class

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 11:43 Makina , Vlorë

�� Golf 5 1.9 TDI 3700 €

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cadillac | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione