Makina pa letra | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina pa letra,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina pa letra Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 20:51
Linku:
,

BMW Seria 7 2010 ������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 08:10 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:49 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:46 ,

Mercedes c220 cdi 2008 kamio automatike 5600euro

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:57 ,

Bmw seria 1 2008 Tirane

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:57 ,

Bmw 118 dizel 2008 Tirane

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 ,

shitet

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:11 ,

crosfire 350 gaz ndrrohet me SHARON

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:57 ,

OKAZION C220 CDI SUPERGJENDJE ME LETRA SHQIPTARE

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 ,

Filluan Shitjet ne Rezidencen Turistike "Nereus"

800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 22:35 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C 250 AMG LINE BENZIN+GAZ VITI 2014”AUTOMAT”

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:55 ,

Mercedez benz E 200

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:46 ,

C class 300 OKAZION .

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:27 ,

Audi A3 2.0 Nafte Okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:18 ,

Toyota Corolla 2.0 Nafte , Manual , 2005

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:50 ,

Alfa

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:56 Dyqani ,

Golf2

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:12 Dyqani ,

�� OKAZION MB E CLASS GAZ-BENZIN ��

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:09 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X6 3.5 DIESEL ��

19 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:08 Dyqani ,

�� OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE��

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:06 Dyqani ,

�� OKAZION BMW 530 SUPER GJENDJE 2008��

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:06 Dyqani ,

�� OKAZION BMW 535 SUPER GJENDJE ��

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:26 ,

Shitet ose nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 ,

PORSCHE-4.5-V8-BEZIN-GAZ(5700€)400 HP NEDROHET DHE ME TOK

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:20 ,

Bmw e30

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:20 ,

Bmw 728i

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:19 ,

Okazion RENAULT 1.9 cdi automat 2001

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:49 ,

bleim makina te aksidentuara .. ose pa letra

500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:41 ,

Golf 5 Benzin-Gaz 1,4 manual 2005

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:34 ,

E Class 350 Nafte

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:12 ,

Mercedes-C300 BENZIN+GAS //AMG LINE

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:52 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:47 Dyqani ,

AUDI QUATTRO S LINE A6

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 ,

Audi a3 1.9 Tdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:11 ,

⚜️Shitet Mercedes Benz⚜️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 11:34 ,

X5 3.5d Xdrive

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:46 ,

FORD FUSION 2004 1.6

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:31 ,

Marim makina te perdorura

2 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:09 ,

OKAZION VW Golf 2010 Benzin+Gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:34 ,

OKAZION !!SHITET MERCEDES BENZ CLS 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:27 ,

Mercedes Benz EVO Avantgarde !!

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 ,

MERCEDES-BENZ ML 350 BLUETEC

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 00:49 ,

Vw Polo 1.2 Benzine Viti 2007 Kamio Manuale

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:43 ,

Shitet Bmw X5 2008 3.0 Nafte (Pa Takse Luksi)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina pa letra | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione