Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lancia Delta Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Lancia Delta | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:04 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

shitet lancia delta 1.6 tdi automatike

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:25 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia Delta 1.6 naft Automat 2011 sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 15:06 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

SHITET/NDRROHET����Lancia delta Automat Benzin 15000km

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:49 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia Delta -1.6 nafte Automat

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:19 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN+GAZ 2013 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:16 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

U shit✅Lancia Delta ����

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 10:44 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Shkodër

LANCIA DELTA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:42 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

LANCIA DELTA PLATINIUM���� AUTOMATIKE���� 1.6 NAFTE����

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 12:27 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Lancia delta Automat

4 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 11:36 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Shkodër

Lancia Delta 1.6

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 10:52 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia delta 1.6 nafte

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 01:36 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia Delta

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 14:42 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia Delta. 1.6 diesel multijet. Automat.

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 02:36 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

Lancia Delta 1.4 Benzin-Gaz

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 13:42 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

LANCIA DELTA. AUTOMAT. VITI 2013. 1.6 NAFTE 4600 E

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:38 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Shitet 1.4 benxin gaz BRC

4 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 09:43 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Lancia Delta

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:25 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Lancia delta 1.9

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 10:30 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Shitet Lancia Delta 1.6 nafte viti dhjetor 2012 kambio autom

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
09 Maj 20:20 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Kavajë

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 18:17 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Lushnjë

lancia

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 16:14 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

LANCIA DELTA. AUTOMAT. VITI 2013. 1.6 NAFTE 4700eiro

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:58 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia Delta Full Opsion okazionnnnnnnn

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 11:08 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Lancia Delta 1.6 Nafte Automat 2010 Me Dogan 0695457571

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 23:41 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 17:24 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

LANCIA DELTA, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
22 Pri 23:30 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 19:55 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

LANCIA DELTA BENZIN GAZ 0689400000

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 11:07 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia Delta 1.6 Multijet -10

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:33 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Në gjëndje shumë të mirë

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 20:14 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

LANCIA DELTA, VITI 10/2009, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 12:15 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Berat

Lancia delta 1.6 naft 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 19:29 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

Lancia delta

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 17:41 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Lushnjë

Lancia Delta viti 2013 Automat

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 20:06 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lanica delta viti 2010 nafte

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 18:58 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Okazion Shitet Lancia Delta

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 22:32 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

Lancia

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 17:36 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia delta

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 11:43 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Shitet LANCIA Delta 1.4 BENZINE+ GAZ

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 16:36 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

Shitet ose nderrim

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 14:21 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Lancia Delta full options

5 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:07 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Lancia Delta

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 12:01 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Lancia Delta 1996 per pjes

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 15:06 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Shk 11:34 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 11:45 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Kavajë

OKAZION!!!LANCIA DELTA 1.6 MULTIJET VITI FUNDI 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
19 Shk 18:11 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 15:46 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Tiranë

Shitet Lancia Delta

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 02:24 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

Lancia

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 12:18 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

Okazion

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Lancia Delta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione