Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina pa letra - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1021
BMW , 243
Audi , 198
Ford , 186
Fiat , 114
Opel , 92
Land Rover , 80
Renault , 53
Mitsubishi , 51
Nissan , 49
Toyota , 45
Peugeot , 40
Smart , 26
Jeep , 26
Citroën , 23
Alfa Romeo , 21
Seat , 21
Honda , 16
Volvo , 15
Mazda , 14
Chrysler , 13
Jaguar , 12
Hyundai , 11
Suzuki , 8
Lancia , 8
Chevrolet , 7
Porsche , 7
Kia , 6
Škoda , 6
MINI , 5
Daewoo , 4
Isuzu , 3
Cadillac , 3
Ssangyong , 3
Rover , 3
Saab , 3
Lada , 2
Buick , 2
Acura , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
Tata , 2
BAIC , 1
Maserati , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina pa letra,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina pa letra Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Sht 18:45
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 / SUPER FULL / MATRIX

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:56
Linku:
Makina , Tiranë

C220 okazioon

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:51 Makina , Tiranë

Audi A6

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 NAFTE MANUAL

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Sot 16:45 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:15 Makina , Fier

Shitet Mercedes-Benz

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz R 320 CDI Nafte Kambio Automatike 4 Matic

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:36 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:32 Makina , Fier

��OKAZION��Porsche Cayenne 2013 3.0 Diesel Full!!!

22 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 3.0 Diesel Automat XDrive

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:56 Makina , Tiranë

C220 okazioon

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 Makina , Durrës

Tiguan 2.0 Benzine

6 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE-12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

WV POLO 1.4 2007 B+GAZ ����

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

Hyundai Sonata Gaz Fabrike

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:09 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Audi A6

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina , Vlorë

Golf 4

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:00 Makina , Tiranë

❌❌OKAZION❌❌ Caddy Max

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:19 Makina , Tiranë

C COUPE 220 NAFT 2018 AMG SUPER FULL OPSION

26 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:17 Makina , Durrës

Shitet E Class E300 Benzin-Gaz

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:12 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Makina , Fier

HONDA ODISEY 3.5 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Tiranë

Blejme makina te ndryshme per pjese kembimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

AUDI A8 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION

15 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:59 Makina , Tiranë

Benz evo 320 v6 full panoram distronik busines version

7 099 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:20 Makina , Durrës

Makine private!!! Toyota Rav4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:39 Makina , Kukës

Shitet renault laguna

700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:49 Makina , Tiranë

E class 250 4x4

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:22 Makina , Durrës

❌️ Mercedez-benz S320 cdi, gjendja super, pa Taks Luksi

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 11:19 Makina , Fier

MERCEDES BENZ E320 EVO

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:08
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi a3 viti 2007 automat, motorr 3.2 benzin Quattro.

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:47 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C 220 CDI FUNDI I 2004 FULL OPTION

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 20:26 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ ML350 BLUETEC VITI 2012

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 20:05 Makina , Kurbin

benz 202 gaz benzin 1.8

1 300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 18:45 Makina , Tiranë

AUDI A6 / SUPER FULL / MATRIX

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 15:26 Makina , Vlorë

C klass

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 14:44 Makina , Kavajë

SHITER VW POLO 1.6 TDI

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Sht 14:24 Makina , Elbasan

Okazion Audi A4 2012 7000€

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 13:25 Makina , Tiranë

GLE 350d 2016 AMG LINE

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 09:37 Makina , Fier

Mercedez Benz ML 350 4Matic

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 21:24 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz C280 4 matic

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 16:27 Makina , Durrës

Benz 300 4 matic

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 12:21 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 1.9 NAFT AUTOMAT DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
24 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Evo 320 gjendje perfekte. Nderrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 21:02 Makina , Fier

Mercedes Benz C300 4Matic Benzin-Gaz

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 18:31 Makina , Vlorë

Ford tranzit

1 800 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 16:24 Makina , Durrës

Audi A8L 3.0TDI Quattro 2015

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 12:39 Makina , Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 11:00 Makina , Shkodër

S CLASS LOOK AMG OKAZIONNN

8 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 07:41 Makina , Krujë

Okazion Jaguar XF 3.0 nafte me letra 2010 viti

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina pa letra | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione