Publikuar: Sht 25 2023 09:19

Mercedes Benz E class 350

EUR

Publikuar: Sht 25 09:19
Shikime: 139
💥Shitet OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel💥
📂AMG Styling Package
📂Viti 07/2011
📂Nafte
📂Kambio Automatike
📂Me 147.190 km ORIGJINALE! Me te dreite kontrolli.
📂Marshe F1
📂Keyless Go (hapje, mbyllje, ndezje pa celes)
📂Interiori Lekure
📂Sensor Shiu-Drite
📂Fener Bi-Xenon Inteligent light
📂Kamer parkimi
📂Baxha
📂Pilot automatik (Tempomat)
📂Goma te reja
📂Aux,cd, tel, Bluetooth, Esp, Navi
📂Sensor parkimi
📂Perde elektrike
📂Interior light
📂Sendilje me memore dhe ngrohje
📂Mbyllje qendrore
📂Bagazhi me hapje automatike me buton
📂Klima Dixhitale
📂Sistem audio Harman/Kardon
✅Makina eshte me gjendje Perfekte nuk ka nevoi per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri✅
📞+355692729096 (Tel & WhatsApp)
💶12 500Euro (i diskutueshem)
📍Durres
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
139
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692729096

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione