Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Peqin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:02 Makina , Peqin

Audi A3 S line

7 700 EUR

Dje 16:09 Makina , Peqin

✅��Shitet&Nderrohet Vw Touran Automatike Nafte 2.0 Viti 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 09:49 Telefona celular , Peqin

Iphone 14 pro max (PROMO)

850 EUR

26 Nën 19:06 Makina , Peqin

Shitet Golf V Viti 2008 1.9 Naft Kambio Manual

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 16:36 Të tjera , Peqin

Autobus

23 Nën 09:17 Makina , Peqin

Ofertë për dhurim automjetesh Toyota RAV4 2013

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 13:48 Të tjera , Peqin

UNI T UT595

400 EUR

19 Nën 09:34 Makina , Peqin

RANGE ROVER SPORT 3.0 HSE 2017

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 02:30 Makina , Peqin

Nderrohet Smax

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 20:48 Makina , Peqin

VW GOLF 5 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 20:12 Makina , Peqin

Volkswagen Touran 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 18:11 Makina , Peqin

Shitet nderrohet s max

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 20:35 Makina , Peqin

Mercedes-Benz c220 cdi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Nën 17:29 Makina , Peqin

Bmw x5 3.0xd 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 11:31 Objekte të huaja , Peqin

Lavatrice

400 EUR

09 Nën 22:26 Makina , Peqin

Mercedes Benz c300

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 10:46 Makina , Peqin

VW Golf 1.4 Benzin - Gaz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 18:27 Makina , Peqin

Shitet Peugeot automat per arsye emigrimi

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 21:00 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Peqin

Fez dore

1 500 EUR

06 Nën 20:21 Të tjera , Peqin

Kit per fabrig vaji

1 EUR

03 Nën 13:16 Kafshë në fermë , Peqin

Shitet kangall Turk

700 EUR

03 Nën 12:31 Kafshë në fermë , Peqin

Shitet kangall turk

700 EUR

01 Nën 08:51 Konzolatë për lojëra , Peqin

Sony Playstation 5

300 EUR

31 Tet 10:55 Kafshë në fermë , Peqin

Shiten dele rumanofka

350 EUR

28 Tet 12:59 Makina , Peqin

Shitet golf 4 1.9 tdi

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione