Peqin

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Peqin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:37 ,

OKAZION!!!! Shitet Ford Fiesta Super Gjendje!!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

Audi a4 supeer

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:11 ,

Shitet ose ndrohet me GLK 2013 e lart

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:51 ,

Shitet Mercedes Benz A - Class vitit 2009 Motorr 2,0 benzin

3 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:50 ,

Okazion shitet mercedez R class 320 naft i vitit 2006 kambjo

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 ,

Shitet mercedez c class naft 220 2010

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:48 ,

Shitet ford focus Motorr 1.6nafte Viti 2008 239mij kilometra

2 331 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:23 ,

SHITET BMW SERIA5 53OD MAKINA DISPONON TE GJITHA OPSIONET FU

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:58 ,

Shitet Ford Focus gjendje te mir

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 20:30 ,

Audi a4

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 17:57 ,

Shitet audi a4 2005 2.5 nafte automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 10:06 ,

Mercedes benz c220

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:43 ,

Shitet a class

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 09:42 ,

Saab 1.9 jtd Automat

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 09:42 ,

Bmw 120

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 09:40 ,

Passat 2.0 manula

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:39 ,

Seat altea 1.9 manual 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:39 ,

Suzuki swift 1.3 benzin-gaz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 09:38 ,

Audi A4 2.0 manula 2010

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:01 ,

jeep grand cheroke 2.7crd

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 17:15 ,

Shitet

115 EUR

09 Maj 06:54 ,

Shitet audi a4 2005 2.5 naft automat

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:08 ,

Shitet

135 EUR

07 Maj 10:07 ,

C Class C230 benzin-gaz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:38 ,

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 19:05 ,

SHITET SHTEPI +TRAUALL

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Maj 17:28 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 23:22 ,

Audi A4 1.9

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione